1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Pásky na špeciálne použitie
 5. 3M™ Super lepiaca filmová páska Y396

3M™ Super lepiaca filmová páska Y396

3M ID 7000048489
 • Polyesterový podklad odolný oteru, chemikáliám a teplu
 • Lepidlo z kaučukovej živice s agresívnym priľnutím k nepravidelnému povrchu
 • Ideálne na použitie pri polyetylénových a iných materiáloch s nízkou povrchovou energiou
 • Dobrá tepelná odolnosť od 40°F do 200°F.
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Polyesterový podklad odolný oteru, chemikáliám a teplu
 • Lepidlo z kaučukovej živice s agresívnym priľnutím k nepravidelnému povrchu
 • Ideálne na použitie pri polyetylénových a iných materiáloch s nízkou povrchovou energiou
 • Dobrá tepelná odolnosť od 40°F do 200°F.
 • Často používaná v aplikáciách na spojovanie a spúšťanie jadra

Naša 3M™ Super lepiaca fóliová páska 396 má tenký profil pevný v ťahu, vyrobená z polyesteru a vysokú okamžitú pevnosť kaučukového lepidla na vytvorenie spojov na materiáloch s nízkou povrchovou energiou ako napr. polyetylén a iné ťažko lepiteľné materiály. Často označovaná ako jednostranná páska na spojovanie a spúšťanie jadra.

Tenký profil s dlhodobou pevnosťou Tenký profil a transparentný polyesterový podklad pevný v ťahu v kombinácii s rýchlou adhéziou a pevným spojom lepidla z kaučukovej živice robí z 3M™ super lepiacej pásky 396 pásku, ktorá funguje pri širokej škále aplikácií, vrátane opráv a upevňovania opotrebovaných plôch netrhajúceho nylonu, držania polyetylénových vložiek na mieste, spojovania veľkých fotografických acetátových fólií a spojovania polyesterových dopravníkových pásov. Páska s polyesterovým podkladom dlhodobo odolá teplotám od 40°F až 200°F, chemikáliám a oteru. Pri nákupe tejto pásky zvážte hrúbku (podkladu a lepidla) ešte pred nákupom. Malá odchýlka môže urobiť dôležitý rozdiel vo výkone pásky. 3M™ polyesterové pásky 3M™ polyesterové pásky sú vybavené tenkým podkladovým profilom a lepidlom, preto spĺňajú požiadavky náročných aplikácií pre grafiku, úpravu kovov a elektroniku. Aplikácie sú rôzne - od spájania silikónom ošetreného papiera, cez dekoračné obklady s nízkym profilom, upevňovanie okrajov a otvorov až po spájanie fotografických filmov. Prinášame lepšie nápady pre vaše povrchy vďaka vede a inováciám V oddelení spoločnosti 3M pre priemyselné lepidlá a pásky využívame poznatky o lepidlách na to, aby sme vám mohli dodávať inovatívne riešenia, ktoré vylepšujú postupy navrhovania a výroby v spoločnostiach po celom svete. Nakoniec naše technológie pomáhajú zákazníkom v tom, aby mohli ponúkať konkurenčne výhodné produkty na trhu ešte rýchlejšie a efektívnejšie.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.