3M™ časticový respirátor na zváranie 9925

 • Číslo dielu 9925
 • Číslo produktu 3M 9925
 • 3M ID 7000030030

Robustný dizajn: Materiál spomaľujúci horenie vyhovuje väčšine tvarov a veľkostí tváre, zachováva si svoj tvar a je odolný voči zborteniu.

3M™ Cool Flow™ výdychový ventil účinne odstraňuje teplo a vlhko nahromadené v respirátore pre pocit sviežosti a pohodlia, a to aj v horúcich a vlhkých prostrediach.

Farebne odlíšené písmo na ventile pre jednoduchú identifikáciu úrovne ochrany (FFP2).

Zobraziť viac detailov
Trieda filtra FFP2
Typ respirátora 3M™ respirátory šálkovitého tvaru
Výdychový ventil Áno
Nosová pena Áno
Veľkosť respirátora Štandardný
Registrovaná zdravotnícka pomôcka Nie

Detaily

Zvýraznenie
 • Robustný dizajn: Materiál spomaľujúci horenie vyhovuje väčšine tvarov a veľkostí tváre, zachováva si svoj tvar a je odolný voči zborteniu
 • 3M™ Cool Flow™ výdychový ventil účinne odstraňuje teplo a vlhko nahromadené v respirátore pre pocit sviežosti a pohodlia, a to aj v horúcich a vlhkých prostrediach
 • Farebne odlíšené písmo na ventile pre jednoduchú identifikáciu úrovne ochrany (FFP2)
 • Uhlíková vrstva poskytuje ochranu voči ozónu a redukciu nepríjemného zápachu (pod úrovňou NPEL)
 • Kompatibilné s 3M okuliarmi, s 3M výrobkami na ochranu sluchu a s 3M™ Speedglas™ zváracími štítmi
 • Nízkoprofilový dizajn umožňuje kompatibilitu s 3M™ Speedglas™ zváracími štítmi
 • Designed to work well with 3M Eyewear and Hearing Protection products

3M™ respirátor na zváranie 9925 proti dymom vznikajúcim pri zváraní poskytuje nízku hmotnosť, účinnú, pohodlnú a hygienickú ochranu dýchania proti prachu, aerosólom a kovovému dymu. Tento respirátor bol navrhnutý špeciálne pre zváranie na ochranu proti ozónu a dymom vznikajúcim pri zváraní a na redukciu nepríjemného zápachu.

Get reliable and effective FFP1, FFP2, and FFP3 breathing protection against dusts, mists, organic vapours, acid gases, ozone (NPF 10) and hydrogen fluoride, with 3M™ Speciality Particulate Respirators. They feature an activated carbon layer that provides relief from nuisance odours, and they’re ideal for welding or waste sorting work environments. Our lightweight, cup-shaped design is sturdy and collapse resistant, and the convex shape, soft inner face seal, nose clip and twin strapping helps provide a comfortable fit across a broad range of face shapes. The braided, colour-coded headbands help you identify the protection level offered: yellow for FFP1 (NPF 4), blue for FFP2 (NPF 12), and red for FFP3 (NPF 50). Designed to work well with 3M Eyewear and Hearing Protection products.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Trieda filtra FFP2
Typ respirátora 3M™ respirátory šálkovitého tvaru
Výdychový ventil Áno
Nosová pena Áno
Veľkosť respirátora Štandardný
Registrovaná zdravotnícka pomôcka Nie