1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Textilné a montážne pásky
 5. Textilné pásky
 6. 3M™ páska zo sklenej tkaniny 361, biela, 24 in x 60 yd

3M™ páska zo sklenej tkaniny 361, biela, 24 in x 60 yd

 • 3M ID 7000029149
 • UPC 00051115118760

Chráni povrchy a materiály pred striedavými teplotami až do 288 °C

Používa sa v letectve, automobilovom priemysle, armáde, zastrešovaní budov, v špeciálnych vozidlách a pri stavbe lodí

Spájanie tkanín, zaliepanie panelov a používanie pri vysokom zaťažení pri maskovaní, zväzovaní, pridržiavaní a obaľovaní káblov

Zobraziť viac detailov
Celková šírka (metricky) 609,6 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,16 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Sklenená tkanina
Farba produktu Biela
Typ lepidla Silikón

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Chráni povrchy a materiály pred striedavými teplotami až do 288 °C
 • Používa sa v letectve, automobilovom priemysle, armáde, zastrešovaní budov, v špeciálnych vozidlách a pri stavbe lodí
 • Spájanie tkanín, zaliepanie panelov a používanie pri vysokom zaťažení pri maskovaní, zväzovaní, pridržiavaní a obaľovaní káblov
 • Môže byť certifikovaná pre splnenie kritérií F.A.R. 25,853, špecifikácia s odolnosťou voči ohňu
 • Používa sa na trvalé zalepovanie potrubí alebo komôr pri vysokých teplotách

Tam, kde sa vyžaduje odolnosť voči vysokým teplotám používajte 3M™ pásku zo sklenej tkaniny Tape 361. Na páske je silikónové lepidlo citlivé na tlak, používa sa tam, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť, dlhá životnosť, dobré pripevnenie a čisté odstránenie. Silný podklad je odolný voči odieraniu a je ideálny na maskovaciu ochranu pri tepelnom rozprašovaní.

Chráňte povrchy a materiály pred vysokými teplotami pomocou 3M™ univerzálnej pásky zo sklenej tkaniny 361. Hrúbka pásky je 0,16 mm. Na páske je silikónové lepidlo citlivé na tlak, používa sa tam, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť, dlhá životnosť, dobré pripevnenie a čisté odstránenie. Dokáže odolávať teplote až do 288 °C alebo ešte vyššej, v závislosti od typu a trvania pôsobenia zdroja tepla. Trvalé vystavenie teplu nad 232 °C postupne poškodzuje lepidlo, takže dochádza k strate priľnavosti a tmavnutiu podlepenia zo sklenej tkaniny. Používa sa predovšetkým v letectve, automobilovom priemysle, armáde, zastrešovaní budov, v špeciálnych vozidlách a v lodnom priemysle pri spájaní, zošívaní a zaliepaní tkanín, pri maskovaní s veľkým zaťažením, pri zväzovaní, pridržiavaní a obaľovaní zväzkov.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.