1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Pružné lepidlá
 5. Tavné lepidlá
 6. 3M™ tavné lepidlo 3792LM Q, číre, quadrak tyčinky 5/8 palcov X 8 palcov, 11 libier

3M™ tavné lepidlo 3792LM Q, číre, quadrak tyčinky 5/8 palcov X 8 palcov, 11 libier

3M ID 7000000880
 • Číre/viacúčelové.
 • Nízka teplota pri aplikácii.
 • 100 percent pevných častíc
 • Opracovanie dreva, nábytok, automobily, preprava, letectvo, všeobecný priemysel, čalúnnictvo, displeje na stojanoch s tovarom, vzorkové panely, armáda, okná, dvere, stavebniny, trofeje, noviny, audio komponenty, skrine, konštrukcie, balenie, elektronika
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Číre/viacúčelové.
 • Nízka teplota pri aplikácii.
 • 100 percent pevných častíc
 • Opracovanie dreva, nábytok, automobily, preprava, letectvo, všeobecný priemysel, čalúnnictvo, displeje na stojanoch s tovarom, vzorkové panely, armáda, okná, dvere, stavebniny, trofeje, noviny, audio komponenty, skrine, konštrukcie, balenie, elektronika
 • Montáž, montážne spoje, pripájanie, zaisťovanie, opravy, zalievanie, spájanie panelov, pripínanie drôtov, zväzovanie, tesnenie, zapuzdrovanie, tuhnutie, lepenie peny, lepenie, balenie a uzatváranie.

3M™ Scotch-Weld™ tavné lepidlá sú pokročilé lepidlá, ktoré pomáhajú zvýšiť produktivitu, znižovať náklady a minimalizovať odpad. Lepidlá pozostávajú zo 100% pevných častíc termoplastickej živice, ktorá sa po zahriatí skvapalní a rýchlo navlhčí spájané povrchy.

Naše viacúčelové lepidlo má 40 -50 sekundovú otvorenú väzbu, čo umožňuje umiestnenie a nastavenie dielov na drevo, polyetylén, polypropylén, vlnitú lepenku a ľahké substráty na nábytku, čalúnení a novinách. Jeho takmer okamžité lepenie znižuje čas montáže POP, spájania, pripájania, zaisťovania, opráv, zalievania, spájania panelov, pripájania káblov, zväzovania, tesnenia, zapuzdrovania, tuhnutia, lepenia peny a balenia. 3M tavné lepidlo 3792 vyrábamé zo 100% pevných častíc, termoplastickej živice pre použitie buď s 3M™ Scotch-Weld aplikátorom tavného lepidla LT, LT Quadrack alebo EC, v závislosti na prevedení. Po zahriatí má minimálny zápach, čo prispieva k pohodlnému pracovnému prostrediu. Toto termoplastické lepidlo vynikajúco odoláva teplu, teplotným šokom, má výborné elektroizolačné vlastnosti a nekoroduje. O tavných lepidlách Tavné lepidlá/tavné tyčinky majú relatívne vysoký bod tavenia, v rozsahu približne 250 - 380°F (121 - 196°C) v závislosti na zložení a aplikujú sa pomocou aplikátorov, zvyčajne označovaných ako pištole. Tavné lepidlá takmer okamžite lepia plasty, papier a drevo, po opätovnom zahriatí spoja sa však niektoré druhy zmäkčia, čo umožní oddelenie spojených povrchov. Rýchlo priľnavé vlastnosti tavných lepidiel urýchľujú balenie a výrobu. Lepidlá so zníženou teplotou tavenia/tavné tyčinky majú relatívne vysoký bod tavenia, v rozsahu približne 170 - 250°F (76 - 121°C) v závislosti na zložení a aplikujú sa pomocou aplikátorov, zvyčajne označovaných ako pištole. Lepidlá s nízkou teplotou tavenia sú prospešné v tom, že sa môžu použiť na spojenie materiálov citlivých na teplo, ako napr. pena a rôzne plasty. Takmer okamžite lepia, po opätovnom zahriatí spoja sa však niektoré druhy zmäkčia, čo umožní oddelenie spojených povrchov. Agresívne

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.