Kukla 3M™ Versaflo™ série S, veľká, S-433L

 • Číslo dielu S-433L
 • 3M ID 7000000145

Náhlavný diel so zabudovaným hlavovým upínacím systémom. Diel chráni hlavu, tvár, krk a ramená používateľa.

Chráni oči a tvár v súlade s normou EN166 – postriekanie kvapalinou a slabý náraz (trieda F). Rovnaká trieda odolnosti proti nárazu ako ochranné okuliare!

Vyrobený z pevného, jemného a tichého materiálu, ktorý je veľmi pohodlný. Vytvára minimálne množstvo textilného prachu.

Zobraziť viac detailov
Typ produktu Hlavové diely
Farba produktu Biela

Detaily

Zvýraznenie
 • Náhlavný diel so zabudovaným hlavovým upínacím systémom. Diel chráni hlavu, tvár, krk a ramená používateľa
 • Chráni oči a tvár v súlade s normou EN166 – postriekanie kvapalinou a slabý náraz (trieda F). Rovnaká trieda odolnosti proti nárazu ako ochranné okuliare!
 • Vyrobený z pevného, jemného a tichého materiálu, ktorý je veľmi pohodlný. Vytvára minimálne množstvo textilného prachu
 • Helps protect eyes and face from liquid splash and low energy flying particles and dust
 • Versatile accessories available that can help you adapt the hood to your particular environment

Náhlavný diel s integrovaným náhlavným krížom poskytuje krytie hlavy, tváre, krku a ramena, ako aj ochranu očí a tváre pred rozliatymi kvapalinami a odolnosť proti nárazu s nízkou energiou (stupeň F) podľa EN166, rovnaká klasifikácia pre odolnosť proti nárazu ako u niektorých bezpečnostných okuliarov. Vyrobený z 2-vrstvového vrstveného fóliového materiálu, predstavuje nákladovo efektívne a praktické riešenie s pohonom vzduchu. Integrovaný kríž môže byť vhodný pre aplikácie, ktoré vyžaduje častú výmenu celej náhlavnej súpravy, ako napr. farmaceutická výroba alebo v situáciách, kde je menej znečistenia vonkajšej látky. Na likvidáciu je možné sústavu kríža a komponenty prívodu vzduchu rýchlo odstrániť a oddeliť na jednotlivé odpadové toky, ak sú k dispozícii príslušné zariadenia.

Lightweight, versatile and easy to maintain, 3M™ Versaflo™ S-Series Headcovers & Hoods help protect your workers from a variety of contaminants while maintaining comfort. Whether you want the convenience of fully assembled integrated hoods or the cost-savings of a reusable suspension, you have options designed to work for you.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.