traja zdravotnícki pracovníci sledujú monitor počítača

Návod na použitie vyhľadávača

Návod na použitie (IFU)

Spoločnosť 3M sa vám snaží zjednodušiť prácu spoľahlivými a kvalitnými výrobkami, ktoré sú podporené komplexným školením, dokumentáciou a klinickou, technickou a zákazníckou podporou.

Náš regulačný portál vám umožňuje* jednoducho nájsť návody na použitie (IFU) pre produkty zdravotnej starostlivosti od spoločnosti 3M.

Pre vybrané výrobky sú k dispozícii aj ďalšie informácie, ako je vyhlásenie o zhode (DoC) a certifikáty.

 • Notebook na bielom pozadí s domovskou stránkou vyhľadávača návodov na použitie 3M a vedľa neho 3M™ Littmann® fonendoskop.

   Ak chcete získať prístup k návodom na použitie 3M, kliknite na nasledujúce tlačidlo. Náš regulačný portál sa otvorí v novom okne prehliadača.

   Budete môcť vyhľadať návod na použitie konkrétneho výrobku pomocou textového poľa vyhľadávania alebo prechádzaním cez rôzne kategórie.

   Návody na použitie a ďalší obsah, ako sú vyhlásenia o zhode a certifikáty, je možné priamo zobraziť alebo stiahnuť pre ďalšie použitie.

   PREJDITE NA NÁVOD NA POUŽITIE VYHĽADÁVAČA 3M 


Hľadáte návod na použitie pre výrobky od spoločnosti KCI?

Návody na použitie pre výrobky od spoločnosti KCI sú v súčasnosti dostupné iba na webovej stránke spoločnosti KCI.


Potrebujete ďalšiu pomoc?

Sme tu pre vás, aby sme pomohli! Ak potrebujete ďalšiu podporu, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory.


 • * Informácie na webovej stránke vyhľadávača návodov na použitie sú určené pre zdravotníckych pracovníkov. Pacienti by sa mali poradiť so svojimi poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti o ich konkrétnom zdravotnom stave a liečbe, ako aj o informáciách poskytovaných na tejto stránke vrátane rizík a výhod určitých produktov a služieb, ktoré sa môžu na stránke nachádzať. Dokumenty môžu byť revidované, preto si v čase použitia pozrite najaktuálnejšiu verziu na webovej stránke vyhľadávača návodov na použitie. Upozorňujeme, že hľadanie podľa produktového čísla nemusí nevyhnutne viesť k správnej verzii návodu na použitie pre váš konkrétny výrobok. Návody na použitie nájdené pomocou tohto prístupu by sa mali používať iba na informačné účely a nesmú sa používať ako náhrada skutočného značenia výrobkov.