Produkty využívajúce technológiu zmršťovania teplom 3M™

Produkty využívajúce technológiu zmršťovania teplom 3M™


Nízke napätie

Teplom zmršťujúce sa trubice a tvarované diely

Teplom zmršťujúce sa produkty 3M™ sa dlhodobo vyznačujú spoľahlivými vlastnosťami, zaisťujú vynikajúcu mechanickú ochranu a ochranu životného prostredia. Vďaka jednoduchej inštalácii sú pripravené na okamžité použitie a prostredníctvom mierneho tepla sa vytvarujú do tesne priliehajúceho tvaru – dokonca aj na nepravidelných tvaroch. Tepelné zmršťovanie 3M prináša presný pomer zmrštenia a regenerácie s vynikajúcou odolnosťou proti praskaniu a trhlinám.

Teplom zmršťujúce sa trubice

Spoločnosť 3M ponúka komplexné portfólio teplom zmršťujúcich sa trubíc. S variabilnou hrúbkou, zmršťovacím pomerom a vrstvou lepidla v závislosti od konkrétnych požiadaviek. Rôzne dĺžky, farby a veľkosti balenia nám umožňujú ponúknuť zodpovedajúce riešenie na takmer každé použitie, aké si len možno prestaviť.

  • Teplom zmršťujúce sa trubice na vysoké zaťaženie – vrátane trubíc na prípojnice – majú hrubé, odolné steny. Niektoré z nich sa dodávajú s vrstvou lepidla. Výsledkom je pevnosť, dlhotrvajúca odolnosť voči oderu, plameňom, chemikáliám a vlhkosti.

  • Teplom zmršťujúce sa trubice zo stredne odolného polyolefínu. Tieto výrobky obsahujú vrstvu lepidla, ktorá zaisťuje ich lepšiu ochranu pred vodou a vlhkosťou

  • Tenkostenné trubice sú tenké, ohybné, odolné voči roztrhnutiu a trvácne. Použite ich na izoláciu, mechanickú ochranu, označenie vodičov, zväzkovanie, uvoľnenie pnutia a ďalšie účely. K dispozícii v mnohých farbách, dĺžkach a triedach


Teplom zmršťujúce sa tvarované diely

Naše portfólio teplom zmršťujúcich sa tvarovaných dielov zahŕňa širokú škálu záslepiek a rozdeľovacích hlavíc na 3 až 4-žilové káble.

  • Teplom zmršťujúce sa záslepky od spoločnosti 3M predstavujú spoľahlivú a jednoduchú metódu utesnenia káblov na vnútorné aj vonkajšie použitie a zároveň ponúkajú vynikajúcu elektrotechnickú a mechanickú ochranu

  • Rozdeľovacie hlavice od spoločnosti 3M sú vhodné na vnútorné alebo vonkajšie inštalácie s 3/4 žilovými káblami pri nízkonapäťových použitiach.