DÁVKOVAČ 3M - H180

3M ID 7000146617
  • Ovládanie jednou rukou a spúšťový úchop umožňujú jednoduché dávkovanie
  • Vďaka telu z plastu a kovu je to pevný a trvácny nástroj
  • Ľahký dávkovač je prenosným riešením
  • Nastaviteľná brzda na pásku je nasadená na stredovom držiaku a umožňuje upravovať napätie a posúvanie pásky
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
  • Ovládanie jednou rukou a spúšťový úchop umožňujú jednoduché dávkovanie
  • Vďaka telu z plastu a kovu je to pevný a trvácny nástroj
  • Ľahký dávkovač je prenosným riešením
  • Nastaviteľná brzda na pásku je nasadená na stredovom držiaku a umožňuje upravovať napätie a posúvanie pásky

Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je prenosný ručný odvíjač pásky. Tento dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ má spúšťový úchop, ktorý uľahčuje aplikáciu pásky. Pásku nalepíte, odviniete, pritlačíte a odtrhnete jediným plynulým pohybom. Vďaka ľahkej, robustnej konštrukcii je tento dávkovač na pásku odolným, stále však prenosným nástrojom na zapečaťovanie, spájanie, vystužovanie a zväzovanie.

Rýchla a pohodlná pištoľ na pásku Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je ľahký, odolný, prenosný, jednoducho sa s ním narába a drží sa v ruke. Tento dávkovač baliacej pásky má dizajn so spúšťovým úchopom, ktorý pracovníkovi umožňuje aplikovať, odstrihnúť a pritlačiť pásku jediným plynulým pohybom ruky. Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je vyrobený z kovu a odolného plastu, dostatočne pevný na použitie aj v tom najrušnejšom logistickom prostredí. Nastaviteľná brzda na pásku je nasadená na stredovom držiaku a umožňuje upravovať napätie a posúvanie pásky, aby sa balíky pečatili efektívne. Pomáha pracovníkovi dávkovať pásku pozdĺž švu škatule a predchádza tak prebytočnému mrhaniu páskou. Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 pojme 2 palce / 48 mm širokú pásku na zapečaťovanie škatúľ a vie dávkovať pásky až do dĺžky 60 yardov / 55 m kotúča. Odporúčané aplikácie Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je nepostrádateľný nástroj pri akomkoľvek spracovaní, prebaľovaní alebo pripravovaní produktov do balíkov na rozvoz. Tieto nástroje sa používajú napríklad v skladoch, priemyselných závodoch, pri rozosielaní tovaru z internetových obchodov či v maloobchodnej distribúcii, a to je len zopár príkladov. Príklady aplikácií: Zapečaťovanie kartónu Zapečaťovanie škatúľ Spájanie Vystužovanie Pripravovanie zväzkov Neodmysliteľný nástroj na to najkvalitnejšie zapečatenie Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je neodmysliteľným nástrojom všetkých, ktorí hľadajú ľahký, prenosný dávkovač pásky, ktorý by mohli držať v ruke. Jednoduché použitie, pásku nalepíte, odviniete, pritlačíte a odtrhnete jediným plynulým pohybom. Tento dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ sme navrhli tak, aby bol trvácnym riešením, ktoré ponúka konzistentný najkvalitnejší výkon.