DÁVKOVAČ 3M - H180

3M ID 7000146617
 • Ovládanie jednou rukou a spúšťový úchop umožňujú jednoduché dávkovanie
 • Vďaka telu z plastu a kovu je to pevný a trvácny nástroj
 • Ľahký dávkovač je prenosným riešením
 • Nastaviteľná brzda na pásku je nasadená na stredovom držiaku a umožňuje upravovať napätie a posúvanie pásky
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Ovládanie jednou rukou a spúšťový úchop umožňujú jednoduché dávkovanie
 • Vďaka telu z plastu a kovu je to pevný a trvácny nástroj
 • Ľahký dávkovač je prenosným riešením
 • Nastaviteľná brzda na pásku je nasadená na stredovom držiaku a umožňuje upravovať napätie a posúvanie pásky

Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je prenosný ručný odvíjač pásky. Tento dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ má spúšťový úchop, ktorý uľahčuje aplikáciu pásky. Pásku nalepíte, odviniete, pritlačíte a odtrhnete jediným plynulým pohybom. Vďaka ľahkej, robustnej konštrukcii je tento dávkovač na pásku odolným, stále však prenosným nástrojom na zapečaťovanie, spájanie, vystužovanie a zväzovanie.

Rýchla a pohodlná pištoľ na pásku Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je ľahký, odolný, prenosný, jednoducho sa s ním narába a drží sa v ruke. Tento dávkovač baliacej pásky má dizajn so spúšťovým úchopom, ktorý pracovníkovi umožňuje aplikovať, odstrihnúť a pritlačiť pásku jediným plynulým pohybom ruky. Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je vyrobený z kovu a odolného plastu, dostatočne pevný na použitie aj v tom najrušnejšom logistickom prostredí. Nastaviteľná brzda na pásku je nasadená na stredovom držiaku a umožňuje upravovať napätie a posúvanie pásky, aby sa balíky pečatili efektívne. Pomáha pracovníkovi dávkovať pásku pozdĺž švu škatule a predchádza tak prebytočnému mrhaniu páskou. Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 pojme 2 palce / 48 mm širokú pásku na zapečaťovanie škatúľ a vie dávkovať pásky až do dĺžky 60 yardov / 55 m kotúča. Odporúčané aplikácie Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je nepostrádateľný nástroj pri akomkoľvek spracovaní, prebaľovaní alebo pripravovaní produktov do balíkov na rozvoz. Tieto nástroje sa používajú napríklad v skladoch, priemyselných závodoch, pri rozosielaní tovaru z internetových obchodov či v maloobchodnej distribúcii, a to je len zopár príkladov. Príklady aplikácií: Zapečaťovanie kartónu Zapečaťovanie škatúľ Spájanie Vystužovanie Pripravovanie zväzkov Neodmysliteľný nástroj na to najkvalitnejšie zapečatenie Dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ Scotch® H180 je neodmysliteľným nástrojom všetkých, ktorí hľadajú ľahký, prenosný dávkovač pásky, ktorý by mohli držať v ruke. Jednoduché použitie, pásku nalepíte, odviniete, pritlačíte a odtrhnete jediným plynulým pohybom. Tento dávkovač pásky na zapečaťovanie škatúľ sme navrhli tak, aby bol trvácnym riešením, ktoré ponúka konzistentný najkvalitnejší výkon.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.