Oprava káblových plášťov

Oprava káblových plášťov

Extrémna trvácnosť

 


Oprava plášťa káblov

Oprava káblových plášťov: hra na istotu

Elektrotechnické pásky 3M umožňujú vykonať rýchlu a jednoduchú opravu. Pri každodennom používaní zariadení a strojov dochádza k rýchlemu poškodeniu káblov, ktoré sa musia opraviť rovnako rýchlo. Pásky na opravu káblových plášťov to hravo zvládnu.
Naše komplexné portfólio elektrotechnických kvalitných pások značky 3M podporuje rôzne riešenia zodpovedajúce poškodeniu a typu použitia.

  • Na ľahké a povrchové poškodenie kábla si elektrikár môže vybrať z radu produktov 3M, do ktorého patrí vinylová lepiaca páska Scotch 2228, Scotch Super 33+ alebo Scotch 88 (33+ a 88 na ochranu pred vplyvmi prostredia)


  • Tvarovateľná samozatvárateľná gumená izolačná a tesniaca páska s podkladom z EPR s vrstvou mastixového lepidla.

  • Páska na báze gumy pokrytá mastixom na fólii z PVC do každého počasia, pričom každé ovinutie prináša dvojnásobnú ochranu na vysoké zaťaženie.

  • Profesionálna izolačná páska z PVC. Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou voči: oderu, vlhkosti a korózii, pričom ju možno použiť v rôznych poveternostných podmienkach.

  • Vysokokvalitná izolačná páska z PVC s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom na zaistenie vysokej odolnosti voči oderu.