1. Slovensko
 2. 3M bezpečnosť
 3. Nové časticové respirátory radu 3M™ Aura™ 9300+Gen3
3M bezpečnosť
New 3M™ Aura™ Disposable Respirators 9300+Gen3

Predstavujeme novinku 3M™ Aura™ 9300+Gen3. Časticový respirátor tretej generácie.

 • Tretia generácia respirátorov 3M Aura s novým komfortným výdychovým ventilom 3M™ Cool Flow™ pre pohodlný prietok vzduchu.


Greater breathing comfort

Väčší komfort pri dýchaní

Vyskúšajte si chladnejšie dýchanie s novými časticovými respirátormi radu 3M™ Aura™ 9300+Gen3. Nízky odpor pri dýchaní a menej tepla vo vnútri masky sú výsledkom pokročilého filtračného média Electret spoločnosti 3M a nového 3M™ Cool Flow™ komfortného výdychového ventilu, ktorý pri výdychu umožňuje uniknúť väčšiemu množstvu zohriateho vzduchu.

Zistite viac o komforte pri dýchaní

o 78% komfortnejšie*


*Na základe prieskumu medzi pracovníkmi, ktorí hodnotli respirátory 3M™ Aura™ 9300+Gen3 s ventilom s ekvivalentným modelom 3M™ Aura™ 9300+


Easier to fit

Jednoduchšie polohovanie

Nové, inovatívne úchyty na hornom a dolnom paneli respirátora spolu s novou funkciou 'uchopenia' na ventile umožňujú jednoduchšie otváranie respirátora, aby sa zjednodušilo jeho polohovanie a nastavovanie na tvári.

Zistite viac o dôležitosti správneho nastavenia


Durable design

Dizajn s dlhšou životnosťou

Nové pletené remienky na hlavu sú silné a odolné. Držia váš respirátor bezpečne a priliehajú k tvári komfortne.

Zistite viac o kľúčových vlastnostiach


Riešenie proti napodobeninám

Riešenie proti napodobeninám

Ochrana ľudí je naša najvyššia priorita. Napodobeniny nemuseli byť testované ani certifikované a nedá sa zaručiť, že budú fungovať podľa prísľubov. Môžu vám spôsobiť vážne zdravotné riziká. Len skutočné OOPP (Osobné Ochranné Pracovné Prostriedky) znamenajú skutočnú ochranu.

Nový proces Safe Guard™ ponúka overenie pravosti produktov 3M™ Aura™ 9300+Gen3.

Zistite viac overte si svoj produkt Aura™ 9300+Gen3 teraz


Features pages

Dizajn tretej generácie

90-te roky – spoločnosť 3M uvádza ventil Cool Flow™ a demonštruje znížený odpor pri dýchaní a zníženú tepltu vo vnútri respirátora.
1996 – spoločnosť 3M spustila úplne prvý 3-panelový jednorazový respirátor, rad 9300.
2000-ce roky – spoločnosť 3M uvádza verziu s “chráneným ventilom”, navrhnutú na zníženie krížovej kontaminácie a poskytovanie výhod výdychového ventilu.
2011 – dizajn druhej generácie; rad Aura™ 9300+ s vylepšeným filtračným médiom a prvkami navrhnutými na obmedzenie zahmlievania ochrany zraku a vylepšenie kompatibility s prostriedkami na ochranu zraku od 3M.
2012 – Bezsvorková modrá verzia respirátorov Aura navrhnutá pre potravinársky trh.
Teraz – tretia generácia radu 9300+Gen3 ďalej rozvíjajúca svojich predchodcov s novým moderným a štýlovým komfortným výdychovým ventilom Cool Flow™, prešívanými upínacími remienkami na hlavu a jednoducho používanými úchytmi.

Zistite viac o tejto najnovšej inovácii.


POZRIEŤ VŠETKY VLASTNOSTI

Zistite viac o novej technológii v respirátoroch radu 3M™ Aura™ 9300+Gen3.


Videá a osvedčenia produktu


Rozhovor s jedným z vynálezcov

 • Interview with valve developer

  Zistite viac o pokročilej technológii vo vnútri jednorazového respirátora radu 3M™ Aura™ 9300+Gen3 od Chrisa Hendersona, vedca 3M.

  „Je to skvelý pocit podieľať sa na produkte, ktorý chráni ľudí. Vždy, keď vidím, ako sa produkty používajú v priemyselnom prostredí alebo v televízii, cítim hrdosť, že môžem prispievať k ochrane bezpečnosti a zdravia ľudí. Do produktu ste sa enormne emocionálne angažovali a vložili ste doňho veľa snahy a vždy chcete vidieť, ako z neho ľudia získajú maximum.“ – Chris Henderson, vedec divízie 3M.

  PREČÍTAJTE SI VIAC


 • Jedným z hlavných segmentov, kde je potrebné dbať na ochranu dýchacích ciest, je kovospracujúci priemysel. Predovšetkým pri aplikáciách zvárania a brúsenia. Objavte technológiu presne tvarovaného zrna, ktoré zaisťuje brúsivu 3M™ Cubitron™ II úplne unikátne vlastnosti.

  Zistiť viac


Kúpiť hned´!


Máte záujem o dalšie riešenie?

Respirátory 3M™ Aura™