1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vymedzovacie a výstražné pásky

3M™ výstražná páska 766

 • 3M ID 7000096408

Použite na páskovanie vo všetkých nekritických aplikáciách

Prispôsobiteľné podlepenie vinylovej pásky je ideálne pre používanie na zakrivených a nepravidelných povrchoch

Kaučukové lepidlo zaručuje dobrú okamžitú priľnavosť na mnohých povrchoch

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Použite na páskovanie vo všetkých nekritických aplikáciách
 • Prispôsobiteľné podlepenie vinylovej pásky je ideálne pre používanie na zakrivených a nepravidelných povrchoch
 • Kaučukové lepidlo zaručuje dobrú okamžitú priľnavosť na mnohých povrchoch
 • Zachováva si živú farbu v priebehu času a má dlhotrvajúcu kvalitu
 • Môže sa aplikovať ručne alebo pomocou podlahového aplikátora

3M™ výstražná páska 766 je vinylová páska s čiernymi a žltými pásmi. Páska sa používa na označovanie nebezpečných miest, vysunuté zariadenia alebo na zabránenie úrazov v továrniach, skladoch a nemocniciach.

Identifikujte a varujte pomocou 3M™ výstražnej pásky 766. Naša páska je výraznou vinylovou páskou so žltými a čiernymi pásmi, ktorá je potiahnutá kaučukovým lepidlom a je ktorá je určená na použitie ako značkovacia páska na rôznych miestach s varovaniami. Kaučukové lepidlo zaručuje rýchle priľnutie a dobrú priľnavosť na mnohých substrátoch. Na rozdiel od náterov, ktoré po sebe zanechávajú neporiadok, sa táto vinylová páska rýchlo inštaluje a jednoducho sa dá odstrániť. Vďaka prispôsobiteľnosti a okamžitému priľnutiu je tento produkt dobrou voľbou pre značkovanie a umiestňovanie výstrah na podlahách, zariadeniach, stenách a potrubiach. Odporúčané použitie: • Označovanie podláh • Označovanie bodov zachytenia na zariadeniach • Dočasné označenie podláh okolo rozliatych látok • Bezpečnostné označenia Jasné farby pre náročné aplikácie Páska sa vyznačuje odolnosťou voči odieraniu, takže je vynikajúca pri nenáročnej identifikácii zariadení a ich častí. Vďaka týmto vlastnostiam, v kombinácii s možnosťou jednoduchého odstránenia, je tento produkt často rýchlym, univerzálnejším a úspornejším riešením ako nátery, ak sa použije na značkovanie a kódovanie. Prinášame lepšie nápady pre povrchy vďaka vede a inováciám V našom oddelení spoločnosti 3M pre priemyselné lepidlá a pásky využívame poznatky o lepidlách na to, aby sme vám mohli dodávať inovatívne riešenia, ktoré vylepšujú postupy navrhovania a výroby v spoločnostiach po celom svete. Napokon tieto technológie pomáhajú zákazníkom v tom, aby mohli ponúkať konkurenčne výhodné produkty na trhu ešte rýchlejšie a efektívnejšie.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.