1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Konštrukčné lepidlá
 5. Dvojzložkové konštrukčné lepidlá
 6. 3M™ Scotch-Weld™ Low Odour Acrylic Adhesive DP8810NS, Green, 45 ml

3M™ Scotch-Weld™ Low Odour Acrylic Adhesive DP8810NS, Green, 45 ml

3M ID 7100097574UPC 00051128994320
 • 10-minútový pracovný interval s dosiahnutím štrukturálnej pevnosti do 38 minút.
 • Slabý zápach a nehorľavé vlastnosti pre bezpečnejšie pracovné prostredie v porovnaní so zvyčajnými akrylovými lepidlami.
 • Trvácny spoj s vynikajúcou pevnosťou v strihu, pevnosťou adhézie a vysokou odolnosťou proti nárazu.
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Špecifikácie
Čas na úplne vytvrdnutie
24 Hours @ 73 F (23 C)
Doba skladovania v mesiacoch (od dátumu výroby)
18
Doba spracovateľnosti
10 minutes @ 72 F (22 C)
Farba produktu
Zelená
Fyzická forma
Tekutá kvapalina
Odvetvia
Letectvo a kozmonautika, Spotrebiče, Automobilový priemysel, Stavebníctvo, Spotrebný tovar, Elektronika, Všeobecný priemysel, Spracovanie kovov, Armáda, Údržba, Reklama, Špeciálne vozidlo, Doprava, Spracovanie dreva
Pevnosť v šmyku
3600 Pound_Per_Square_Inch
Poloha
Best
Použitie
Montáž s laminovaním veľkých plôch, Pripevňovanie inštalácií a obkladov, Spôsoby montáže pri lepení panelov k rámom/výstuh k panelom, Utesňovanie, zalievanie a zapuzdrenie elektroniky, Montáž s malými spojmi
Pracovný čas
8-12 Minutes
Problémy v oblasti dizajnu
Impact & Shock Absorption, Noise Vibration & Harshness Control NVH
Produktová Kategória
Kus
Skladovacia teplota
72 Degree Fahrenheit
Spotrebiteľský štítok
Nie
Typ lepidla
Akryl
Typ produktu
Akrylové lepidlo
Units per Case
12
Viskozita
Non-Sag
Vnútri/vonku
Oboje
Značka
Scotch-Weld™
Podrobnosti
 • 10-minútový pracovný interval s dosiahnutím štrukturálnej pevnosti do 38 minút.
 • Slabý zápach a nehorľavé vlastnosti pre bezpečnejšie pracovné prostredie v porovnaní so zvyčajnými akrylovými lepidlami.
 • Trvácny spoj s vynikajúcou pevnosťou v strihu, pevnosťou adhézie a vysokou odolnosťou proti nárazu.

3M™ Scotch-Weld™ Akrylové lepidlo DP8810NS s nízkym zápachom je naše lepidlo s nízkym zápachom, tvrdené, nerozlievajúce sa dvojzložkové akrylové lepidlo. Toto lepidlo je ideálnou voľbou pre širokú škálu priemyselných a komerčných aplikácií vzhľadom na to, že štrukturálnu pevnosť dosiahne dvakrát rýchlejšie ako väčšina iných konkurenčných akrylových lepidiel s porovnateľným pracovným intervalom.

Pri použití balenia Duo-Pak (DP) sa spoľahnite na dávkovač 3M, ktorý umožňuje pohodlné a presné meranie, zmiešavanie a dávkovanie. Nestekavé, s výbornou odolnosťou proti nárazu Práca je bezpečnejšia, rýchlejšia a efektívnejšia, a to je len zopár výhod nášho 3M™ Scotch-Weld™ akrylového lepidla DP8810NS s nízkym zápachom. Pomer zmiešavania 10:1 a 10-minútový pracovný interval poskytujú priestor na umiestnenie podkladov pred zlepením. Po úplnom vytvrdnutí dosiahne presahujúcu pevnosť v strihu 7 MPa (1000 psi) len za 38 minút, čo je polovica času podobných lepidiel, čím zvyšuje priepustnosť a produktivitu, no udržiava vysoký výkon, neodlupuje sa a je odolný proti nárazom. Odporúčané použitie Spracovanie kovov, ako napr. vzduchotechnika a vykurovanie, športové potreby a špeciálne vozidlá. Výroba značiek, napr. spájanie panelu a rámu, lepenie obloženia, pripevnenie a montáž rámov. Spájanie plastov, kompozitných materiálov a práškových farieb s kovom. Zvyčajne sa používa pre väčšie diely, pri ktorých je potrebná dlhšia doba spracovateľnosti pre montáž. 10-minútový pracovný interval, štrukturálna pevnosť dosiahnutá do 38 minút Slabý zápach, nehorľavé vlastnosti, 3M™ Scotch-Weld™ akrylové lepidlo DP8810NS s nízkym zápachom prispieva k bezpečnejšiemu pracovnému prostrediu v porovnaní so zvyčajnými akrylovými lepidlami. Pridané nestekavé vlastnosti zabezpečujú, že lepidlo nanesiete presne na požadované miesto a v priebehu aplikácie alebo spájania sa nepresunie. Skladovateľnosť 18 mesiacov pri izbovej teplote zjednodušuje správu zásob. Ľahká adhézia s akrylom Akrylové lepidlá, často označované aj ako epoxidové lepidlá, sú dvojzložkové lepidlá, ktoré v niektorých situáciách poskytujú vysokú pevnosť spoja a trvácny spoj, aj keď s menšou priľnavosťou, ako 2 zložkové epoxidy. Akrylové lepidlá však majú niekoľko vlastností, ktoré uľahčujú ich používanie, vrátane oveľa rýchlejšieho vytvrdnutia, vyššej tolerancie v prípade olejových alebo neupravovaných spájaných povrchov a schopnosť spájať širokú škálu materiálov vrátane takmer všetkých plastov.