Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ 420, čierne, 400 ml

3M ID 7100077148
  • Vysoká pevnosť v strihu a pevnosť adhézie udržiava trvácny spoj pri nízkych aj vysokých teplotách
  • Tvrdené, odolné voči nárazom a únave materiálu
  • 20 minútový pracovný interval poskytuje dostatok priestoru na umiestnenie a úpravu lepených dielov
  • 50 ml
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
  • Vysoká pevnosť v strihu a pevnosť adhézie udržiava trvácny spoj pri nízkych aj vysokých teplotách
  • Tvrdené, odolné voči nárazom a únave materiálu
  • 20 minútový pracovný interval poskytuje dostatok priestoru na umiestnenie a úpravu lepených dielov
  • 50 ml

Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP420 je tvrdené silné dvojzložkové epoxidové štrukturálne lepidlo, ktoré poskytuje vysokú odolnosť voči nárazom a únave materiálu, čím spĺňa požiadavky náročných spojov. Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld DP420 môže v mnohých prípadoch nahradiť mechanické spojovacie prvky, skrutky, nity a bodové zvary.

Pri použití balenia Duo-Pak (DP) sa spoľahnite na dávkovač 3M, ktorý umožňuje pohodlné a presné meranie, zmiešavanie a dávkovanie. Vysoká pevnosť v strihu a pevnosť adhézie udržiava trvácny spoj pri nízkych aj vysokých teplotách Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP420 udržiava pevnosť spoja pri nízkych aj vysokých teplotách a odoláva opaľovaniu farby až do teploty 204 °C po dobu 60 minút. Dobre pôsobí na rôznych podkladoch, napríklad na kovoch, keramike, dreve, skle, kompozitných materiáloch a plastoch, a je vynikajúce v interiéri na použitie pri spájaní, lepení, zlievaní, lepení panelov a štrukturálnych spojoch. Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP420 šedobiele, spĺňa požiadavky normy UL 94 HB. Odporúčané použitie Montáž malých spojov Vysoko zaťažené montážne zostavy Obrábanie kovov Epoxidové spoje uhlíkových vlákien 20 minútový pracovný interval poskytuje dostatok priestoru na umiestnenie a úpravu lepených dielov Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP420 dosiahne manipulačnú pevnosť približne po dvoch hodinách a úplne vytvrdne do 24 hodín (pri teplote 22 °C.) Pomer zmiešavania je 2 : 1 a 20 minútový pracovný interval poskytuje dostatok priestoru na úpravu pred vytvrdnutím. Lepidlo je dostupné v baleniach rôznych veľkostí a môže sa dávkovať rôznymi spôsobmi s cieľom splniť požiadavky používateľa a úlohy. Tvrdené, odolné voči nárazom a únave materiálu Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP420 je vhodné na použitie na miestach, ktoré budú vystavené poveternostným podmienkam. Tento odolný epoxid s prepracovanou koncepciou, vďaka ktorej zabezpečuje silnú dlhodobú adhéziu, je ďalším spôsobom, ktorým spoločnosť 3M spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších aplikácií. Čo sú epoxidové lepidlá? Epoxidové lepidlá predstavujú časť triedy lepidiel zvaných „štrukturálne lepidlá“, ktoré zahŕňajú aj polyuretánové, akrylátové, kyanoakrylátové a iné lepidlá. Epoxidy sú koncipované ako kvapalné reaktívne polyméry, ktoré pri zmiešaní prejdú chemickou reakciou, potom stvrdnú a vytvorí sa z nich tvrdý plastický materiál. Hneď po zmiešaní oboch zložiek v stanovenom pomere začne proces tvrdnutia.