1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Penové pásky
 5. Univerzálne penové pásky

3M™ uretánová páska s dvojitým povlakom 4026, 19mm x 10M

 • 3M ID 7100040051
 • UPC 04064035103453

Vysoká pevnosť v strihu na kovoch a plastoch s vysokou povrchovou energiou - ideálne pre spájanie, pripevňovanie a montáž

Odolná pena je ideálna pre montážne práce v interiéri

Šedobiela farba zaručuje čistý vzhľad

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Vysoká pevnosť v strihu na kovoch a plastoch s vysokou povrchovou energiou - ideálne pre spájanie, pripevňovanie a montáž
 • Odolná pena je ideálna pre montážne práce v interiéri
 • Šedobiela farba zaručuje čistý vzhľad
 • Ideálne pre spájanie, pripevňovanie a montáž
 • Pena tlmí a zabraňuje vibráciám

3M™ uretánová páska s dvojitým povlakom 4026, je naša biela, 1,6 mm hrubá uretánová penová páska, s dvojitým povlakom a otvorenými článkami a papierovou vložkou. Je pevná v strihu a je ideálna pre montážne práce v interiéri.

3M™ uretánová penová páska s dvojitým povlakom 4026 je 1,6 mm hrubá, hustota uretánovej peny s dvojitým povlakom a s akrylovým lepidlom je 290 kg/m³. Naša hrubá uretánová penová páska s dvojitým povlakom a s otvorenými článkami a papierovou vložkou priľne na rôzne povrchy a pohodlne sa s ňou manipuluje. Používa sa na montážne práce v interiéri. 3M uretánové penové pásky s dvojitým povlakom sú prispôsobiteľnými penami, ktoré sa používajú na spájanie pri vysokej teplote, pri akrylových lepiacich systémoch a ktoré majú vysokú pevnosť v strihu.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Celková dĺžka (metricky) 10 Meter
Celková šírka (metricky) 19 milimeter
Farba primárnej krycej vrstvy Zelený pléd
Farba produktu Biela
Hrúbka primárnej krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.08 milimeter
Hustota (metrické jednotky) 290 kg/m³
Odvetvia Doprava, Reklama, Spracovanie kovov
Podkladový materiál (nosič) Polyuretán
Použitie Pripevňovanie inštalácií a obkladov
Počet strán s lepidlom Obojstranné
Predĺženie pri pretrhnutí 100.0 Percent
Primárna krycia vrstva Č. 62 zhustený kraftový papier
Sila v ťahu (metrické jednotky) 1240 kg
Typ lepidla Vysokoteplotný akryl 100
Značky 3M™