1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Fóliové pásky
 5. Hliníkové pásky
 6. 3M™ 431 Hliníková páska, strieborná, 12mm x 55m

3M™ 431 Hliníková páska, strieborná, 12mm x 55m

3M ID 7100039678
 • Povolný páska odoláva plameňu, vlhkosti, pôsobeniu počasia, degradácii pôsobením UV i mnohým chemikáliám
 • Tepelne vodivá páska odráža a rozptyľuje sálavé teplo, aby ochránila plastové povrchy
 • Páska odrážajúce svetlo podporuje efektivitu osvetlenie
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Povolný páska odoláva plameňu, vlhkosti, pôsobeniu počasia, degradácii pôsobením UV i mnohým chemikáliám
 • Tepelne vodivá páska odráža a rozptyľuje sálavé teplo, aby ochránila plastové povrchy
 • Páska odrážajúce svetlo podporuje efektivitu osvetlenie

3M™ Hliníková páska 431 je 2 mil hrubá fólia z mäkkého hliníka kombinovaná s naším akrylovým lepidlom pre vynikajúce odrazivosť tepla a svetla, ktorá chráni pred vysokými teplotami a degradáciou pôsobením UV žiarenia. Fólia tiež slúži ako vynikajúca bariéra proti vlhkosti, prachu, plameňa a určitým chemikáliám.

Naše akrylové lepidlo sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči teplotám, UV žiareniu a rozpúšťadlám a vytvára silný, trvanlivý a spoľahlivý spoj. 3M™ Hliníková páska 431 je dobrý maskant pri elektrolytického pokovovania hliníka, pretože nekontaminuje kúpeľ. Vďaka svojej nízkej priepustnosti pre vodné pary táto páska ponúka vynikajúce vlastnosti pre utesnenie a spleť. Je ideálny pre dlhodobú expozíciu náročným podmienkam v interiéri aj exteriéri. 3M™ Hliníková páska 431 vyhovuje F.A.R 25.853 (a) a vyhovuje UL 723, trieda L. Odporúčané aplikácie Kreatívne / dekoratívne aplikácie Bariéra proti vlhkosti a výparom Univerzálny odrážanie a rozptyľovanie tepla Mechanicky pridržiava vodiče a chladiace hady v "bielom tovare" Opravuje roztrhnutiu na prívesoch a lietadlách Spájanie tenkých fólií Univerzálny pridržanie, záplatovanie a utesnenie - v interiéri aj exteriéri

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.