1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Konštrukčné lepidlá
 5. Dvojzložkové konštrukčné lepidlá
 6. 3M™ Scotch-Weld™ štrukturálne lepidlo DP8010B na plasty, modré, 490 ml

3M™ Scotch-Weld™ štrukturálne lepidlo DP8010B na plasty, modré, 490 ml

 • Číslo produktu 3M DP8010
 • 3M ID 7100036719
 • UPC 00051115716010

Vytvára pevný spoj na plastoch s nízkou povrchovou energiou, a to s minimálnou alebo žiadnou prípravou

Odoláva mnohým chemikáliám, vode, vlhkosti a korózii

Stredná viskozita umožňuje kontrolované dávkovanie

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Vytvára pevný spoj na plastoch s nízkou povrchovou energiou, a to s minimálnou alebo žiadnou prípravou
 • Odoláva mnohým chemikáliám, vode, vlhkosti a korózii
 • Stredná viskozita umožňuje kontrolované dávkovanie

3M™ Scotch-Weld™ konštrukčné plastickej lepidlo 8010 je dvojzložkové lepidlo na akrylovej báze so špeciálnym zložením, aby spájalo mnohé plasty s nízkou povrchovou energiou, vrátane rôznych variantov polypropylénu, polyetylénu, a termoplastické elastoméry (TPE), a to bez špeciálnej prípravy povrchu.

Konštrukčných spojov možno dosiahnuť bez špeciálnej úpravy povrchu, ako je ošetrenie chemickým leptaním, plazmou, plameňom alebo korónou či primerom. Jednoducho utrite povrchy izopropanol, aby ste odstránili separačné prostriedky, prach, nečistoty atď. 3M ™ Scotch-Weld ™ konštrukčné plastické lepidlo 8010 tiež spája kovy, keramiku a drevo aj väčšinu ostatných plastov. Po vytvrdnutí je mierne pružné a exponované lepidlo môže byť zvrásnený vzhľad, čo je normálne. Dodávame toto lepidlo s 8 mil sklenenými guličkami pre kontrolu nad minimálnou hrúbkou spoja. Naše akrylové lepidlo začína so strednou viskozitou pre kontrolované dávkovanie a rozprestrie sa, aby dostatočne zmáčal povrch. Zmiešavací pomer je 10: 1 a k dispozícii je doba spracovateľnosti 10 minút. Lepidlo dosiahne manipulačnej pevnosti približne za 1 hodinu a plne vytvrdí za 8-24 hodín (pri 22 stupňoch C). Samostatne predávaný 3M ™ Scotch-Weld ™ EPX ™ aplikátor Plus II a zmiešavacie trysky sú potrebné pre aplikáciu. Jednoduchá priľnavosť s akrylom Akrylová lepidlá sú dvojzložkové lepidlá, ktorá zaisťujúce vynikajúcu pevnosť a trvanlivosť spoja, hoci v niektorých situáciách o niečo nižšia ako epoxidové lepidlá. Avšak majú niektoré vlastnosti, vďaka ktorým sa lepšie používajú. Patrí medzi ne oveľa vyššiu rýchlosť vytvrdzovania, vyššia tolerancia k zaolejovanou alebo nepripraveným lepeným povrchom a schopnosť lepiť širokú škálu materiálov, vrátane takmer všetkých plastov. Novšie zloženie akrylových lepidlách sú stabilné pri izbovej teplote a majú dlhú skladovateľnosť. Pokročilé systémy lepidiel Konštruktéri a technici stále častejšie spoliehajú na lepidlá vďaka ich zlepšeným vlastnostiam pri konečnom použití, väčšej flexibilite dizajnu aj vyššej účinnosti pri zostavovaní výrobkov. Spoločnosť 3M sa opiera o viac ako 50 rokov skúseností s priemyselnými lepidlami a aj naďalej vyhovuje týmto potrebám. Dvojzložková epoxidová lepidlá vytvrdzované pri teplote miestnosť a akrylová lepidlá balená v duokartuších spĺňajú širokú škálu požiadaviek pri výstavbe, údržbe a opravách aj vo výrobe. Vedľa pokročilých zloženie lepidiel, ktoré zaručujú spoľahlivosť a univerzálnosť, spoločnosť 3M ponúka aj aplikačné systémy, ako je pneumatický aplikátor EPX, aby uľahčila servisným oddelením poradenstvo zákazníkom pri výbere správneho lepidla pre danú úlohu.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Doba spracovateľnosti 10 min
Farba produktu Modrá
Fyzická forma Tekutá kvapalina
Jednotiek na obal 6.0
Maximálna prevádzková teplota (°C) 66 Stupeň Celzia
Objem 490 mL
Odvetvia Armáda a štátna správa, Doprava, Elektronika, Lekárske produkty, Reklama, Spotrebný tovar, Spracovanie dreva, Spracovanie kovov, Stavebníctvo, Všeobecný priemysel, Údržba, Špeciálne vozidlo
Pevnosť v šmyku 2700 Pound_Per_Square_Inch
Použitie Montáž s laminovaním veľkých plôch, Montáž s malými spojmi, Pripevňovanie inštalácií a obkladov, Spôsoby montáže pri lepení panelov k rámom/výstuh k panelom, Utesňovanie, zalievanie a zapuzdrenie elektroniky
Pracovný čas 8 min
Problémy v oblasti dizajnu Kontrola vibrácií hluku a prenikavosti NVH
Produktová Kategória Zásobník
Skladovacia teplota <=40 Degree Fahrenheit
Skladovacia teplota (°C) 4 °C
Tvrdosť 55-60 Shore D
Typ lepidla Akryl
Typ produktu Akryl
Veľkosť kontajnera (metricky) 490 Mililiter
Viskozita Samonivelačné
Vnútri/vonku Oboje
20 of 22