1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Konštrukčné lepidlá
 5. Dvojzložkové konštrukčné lepidlá
 6. 3M™ Scotch-Weld™ štrukturálne lepidlo DP8010B na plasty, modré, 490 ml

3M™ Scotch-Weld™ štrukturálne lepidlo DP8010B na plasty, modré, 490 ml

3M ID 7100036719
 • Vytvára pevný spoj na plastoch s nízkou povrchovou energiou, a to s minimálnou alebo žiadnou prípravou
 • Odoláva mnohým chemikáliám, vode, vlhkosti a korózii
 • Stredná viskozita umožňuje kontrolované dávkovanie
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Vytvára pevný spoj na plastoch s nízkou povrchovou energiou, a to s minimálnou alebo žiadnou prípravou
 • Odoláva mnohým chemikáliám, vode, vlhkosti a korózii
 • Stredná viskozita umožňuje kontrolované dávkovanie

3M™ Scotch-Weld™ konštrukčné plastickej lepidlo 8010 je dvojzložkové lepidlo na akrylovej báze so špeciálnym zložením, aby spájalo mnohé plasty s nízkou povrchovou energiou, vrátane rôznych variantov polypropylénu, polyetylénu, a termoplastické elastoméry (TPE), a to bez špeciálnej prípravy povrchu.

Konštrukčných spojov možno dosiahnuť bez špeciálnej úpravy povrchu, ako je ošetrenie chemickým leptaním, plazmou, plameňom alebo korónou či primerom. Jednoducho utrite povrchy izopropanol, aby ste odstránili separačné prostriedky, prach, nečistoty atď. 3M ™ Scotch-Weld ™ konštrukčné plastické lepidlo 8010 tiež spája kovy, keramiku a drevo aj väčšinu ostatných plastov. Po vytvrdnutí je mierne pružné a exponované lepidlo môže byť zvrásnený vzhľad, čo je normálne. Dodávame toto lepidlo s 8 mil sklenenými guličkami pre kontrolu nad minimálnou hrúbkou spoja. Naše akrylové lepidlo začína so strednou viskozitou pre kontrolované dávkovanie a rozprestrie sa, aby dostatočne zmáčal povrch. Zmiešavací pomer je 10: 1 a k dispozícii je doba spracovateľnosti 10 minút. Lepidlo dosiahne manipulačnej pevnosti približne za 1 hodinu a plne vytvrdí za 8-24 hodín (pri 22 stupňoch C). Samostatne predávaný 3M ™ Scotch-Weld ™ EPX ™ aplikátor Plus II a zmiešavacie trysky sú potrebné pre aplikáciu. Jednoduchá priľnavosť s akrylom Akrylová lepidlá sú dvojzložkové lepidlá, ktorá zaisťujúce vynikajúcu pevnosť a trvanlivosť spoja, hoci v niektorých situáciách o niečo nižšia ako epoxidové lepidlá. Avšak majú niektoré vlastnosti, vďaka ktorým sa lepšie používajú. Patrí medzi ne oveľa vyššiu rýchlosť vytvrdzovania, vyššia tolerancia k zaolejovanou alebo nepripraveným lepeným povrchom a schopnosť lepiť širokú škálu materiálov, vrátane takmer všetkých plastov. Novšie zloženie akrylových lepidlách sú stabilné pri izbovej teplote a majú dlhú skladovateľnosť. Pokročilé systémy lepidiel Konštruktéri a technici stále častejšie spoliehajú na lepidlá vďaka ich zlepšeným vlastnostiam pri konečnom použití, väčšej flexibilite dizajnu aj vyššej účinnosti pri zostavovaní výrobkov. Spoločnosť 3M sa opiera o viac ako 50 rokov skúseností s priemyselnými lepidlami a aj naďalej vyhovuje týmto potrebám. Dvojzložková epoxidová lepidlá vytvrdzované pri teplote miestnosť a akrylová lepidlá balená v duokartuších spĺňajú širokú škálu požiadaviek pri výstavbe, údržbe a opravách aj vo výrobe. Vedľa pokročilých zloženie lepidiel, ktoré zaručujú spoľahlivosť a univerzálnosť, spoločnosť 3M ponúka aj aplikačné systémy, ako je pneumatický aplikátor EPX, aby uľahčila servisným oddelením poradenstvo zákazníkom pri výbere správneho lepidla pre danú úlohu.

Súvisiace položky