3M™ Scotch-Weld™ DP8410NS Akrylové lepidlo, zelené, 45 ml

3M ID 7100024045
 • Odolný finálnej spoj s vynikajúcou šmykovou a vysokou rázovou pevnosťou
 • Lepí obtiažne povrchy, ako sú práškovo lakované povlaky a mastné povrchy
 • Rýchla priľnavosť znižuje dobu čakania a maximalizuje efektivitu práce
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Odolný finálnej spoj s vynikajúcou šmykovou a vysokou rázovou pevnosťou
 • Lepí obtiažne povrchy, ako sú práškovo lakované povlaky a mastné povrchy
 • Rýchla priľnavosť znižuje dobu čakania a maximalizuje efektivitu práce

Akrylové lepidlo 3M ™ Scotch-Weld 8410NS je nestekavé, vytvrdené, dvojzložkové akrylové lepidlo. Tento vytvrdený produkt poskytuje vyššiu adhéziu k rade plastov a kovov, vrátane mierne mastných povrchov. Je to trvanlivý produkt vyznačujúci sa rýchlo vytvorenou pevnou väzbou a konštrukčnou pevnosťou v priebehu niekoľkých minút.

Nestekavá priľnavosť s vynikajúcou odolnosťou proti nárazom akrylátové lepidlo 3M ™ Scotch-Weld ™ 8410NS je nestekavé akrylátové lepidlo so zmiešavacím pomerom 10: 1. Má dobu spracovateľnosti 10 minút, umožňuje umiestnenie podkladov a predmetov pred prilepením. Túto dobu spracovateľnosti a dĺžku doby vytvrdnutia možno meniť pomocou tepla, a dosiahnuť zvýšenie alebo zníženie doby vytvrdnutia. Po úplnom vytvrdnutí dosiahne toto lepidlo hodnoty pevnosti v šmyku pri prekrytí 1000 psi za približne 25 minút, zvyšuje priechodnosť a produktivitu práce a vyznačuje sa vysokou pevnosťou pri odtrhovaní a nárazu. Úplného vytvrdnutia sa dosiahne počas 24 hodín. Vzhľadom k jeho nestekavosti ste si istí, že je lepidlo aplikované presne tam, kde ho chcete mať, a nebude migrovať počas aplikácie alebo procesov lepenie. 3M ™ Scotch-Weld ™ akrylové lepidlo 8410NS priľne dobre na mnoho rôznych materiálov, vrátane väčšiny plastov, kovov a mastných povrchov. Spoj vytvorený týmto lepidlom je trvanlivý a má vysokú pevnosť v šmyku a odolnosť proti nárazom. Odporúčané aplikácie     Rôzne aplikácie v dopravnom priemysle, ako je lepenie kovových fólií do kovových rámov, zostavovanie kompozitných kabín, montáž rámov, lepenie podlahových panelov, lepenie exteriérových panelov a lepenie striech     Aplikácia pri spracovaní kovov     Lepenie plastov a kompozitov     Výroba označenie a vývesných štítov, ako je lepenie panelov do rámov, pripevňovanie ozdôb a výrezov, lepenie písmen, montáže rámov a utesňovanie švov     Aplikácie v rámci systémov HVAC, ako je pripevňovanie podlahových panelov a odtokových van do rámov, pripevnenie na bočné steny alebo lepenie vystužovacích prvkov do panelov     Lepenie mierne mastných povrchov Jednoduchá priľnavosť s akrylom Akrylová lepidlá sú dvojzložkové lepidlá, ktorá zaisťujúce vynikajúcu pevnosť a trvanlivosť spoja, hoci v niektorých situáciách o niečo nižšia ako epoxidové lepidlá. Avšak majú niektoré vlastnosti, vďaka ktorým sa lepšie používajú. Patrí medzi ne oveľa vyššiu rýchlosť vytvrdzovania, vyššia tolerancia k zaolejovanou alebo nepripraveným lepeným povrchom a schopnosť lepiť širokú škálu materiálov, vrátane takmer všetkých plastov. Novšie zloženie akrylových lepidlách sú stabilné pri izbovej teplote a majú dlhú skladovateľnosť.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.