1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Maskovacie a papierové pásky
 5. Papierové pásky
 6. Výkonná páska s plochým profilom 3M™ 2525, oranžová, 24 mm x 55 m 9,5 mil, 36 ks v balení, množstevné balenie

Výkonná páska s plochým profilom 3M™ 2525, oranžová, 24 mm x 55 m 9,5 mil, 36 ks v balení, množstevné balenie

 • 3M ID 7100016326
 • UPC 00021200555671

Oranžová farba pomáha ľahko identifikovať spoje v rýchlych prevádzkach

Ideálna na použitie v papierenských, spracovateľských a výrobných závodoch

Prírodné gumové lepidlo ponúka dobrú priľnavosť na pórovité a drsné povrchy

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Oranžová farba pomáha ľahko identifikovať spoje v rýchlych prevádzkach
 • Ideálna na použitie v papierenských, spracovateľských a výrobných závodoch
 • Prírodné gumové lepidlo ponúka dobrú priľnavosť na pórovité a drsné povrchy
 • Po dobu jednej hodiny dokáže odolať teplotám až 300°F (149°C)
 • Odoláva vlhkému prostrediu, aby bolo zabezpečené trvalé priľnutie

Výkonná páska s plochým profilom 3M™ 2525 sa používa na pripevňovanie, spájanie a prekrývanie, všade, kde je potrebná silná priľnavosť, vysoká teplotná stabilita, vysoká vystužená pevnosť a dobrá viditeľnosť.

Oranžová zadná vrstva pomáha rozpoznať spoje v pohybe Výkonná páska s plochým profilom 3M™ 2525 sa môže používať napríklad v papierenských, spracovateľských a výrobných závodoch, kde je farebná zadná vrstva žiaduca. Táto páska má vynikajúcu priľnavosť a spevňovacie vlastnosti, je tiež odolná voči vlhkému prostrediu. Odoláva teplotám až 300°F (149°C) až po dobu jednej hodiny. Odporúčané aplikácie Môže sa používať na mnohé pripevňovacie, prekrývacie a spájacie práce, ak je potrebná páska s dobrou viditeľnosťou Môže sa tiež používať na rôzne ohraničenia a zväzovania Výkonnú pásku s plochým profilom 3M™ 2525 neodporúčame používať v exteriéri či vystavovať dlhší čas slnečným lúčom, páska sa potom môže veľmi ťažko odstraňovať. Prichádzame s lepšími nápadmi prostredníctvom vedy a inovácií V našej divízii priemyselných lepidiel a pások 3M aplikujeme vedu aplikácie lepidiel pri koncipovaní inovatívnych riešení, ktoré vylepšujú dizajnérske a výrobné procesy podnikov z celého sveta. Naše technológie zákazníkom, ako ste vy, v konečnom dôsledku pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie prinášať na trh konkurencieschopné produkty.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.