1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Maskovacie a papierové pásky
 5. Papierové pásky
 6. Výkonná páska s plochým profilom 3M™ 2525, oranžová, 24 mm x 55 m 9,5 mil, 36 ks v balení, množstevné balenie

Výkonná páska s plochým profilom 3M™ 2525, oranžová, 24 mm x 55 m 9,5 mil, 36 ks v balení, množstevné balenie

 • 3M ID 7100016326
 • UPC 50021200555676,00021200555671

Oranžová farba pomáha ľahko identifikovať spoje v rýchlych prevádzkach

Ideálna na použitie v papierenských, spracovateľských a výrobných závodoch

Prírodné gumové lepidlo ponúka dobrú priľnavosť na pórovité a drsné povrchy

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Oranžová farba pomáha ľahko identifikovať spoje v rýchlych prevádzkach
 • Ideálna na použitie v papierenských, spracovateľských a výrobných závodoch
 • Prírodné gumové lepidlo ponúka dobrú priľnavosť na pórovité a drsné povrchy
 • Po dobu jednej hodiny dokáže odolať teplotám až 300°F (149°C)
 • Odoláva vlhkému prostrediu, aby bolo zabezpečené trvalé priľnutie

Výkonná páska s plochým profilom 3M™ 2525 sa používa na pripevňovanie, spájanie a prekrývanie, všade, kde je potrebná silná priľnavosť, vysoká teplotná stabilita, vysoká vystužená pevnosť a dobrá viditeľnosť.

Oranžová zadná vrstva pomáha rozpoznať spoje v pohybe Výkonná páska s plochým profilom 3M™ 2525 sa môže používať napríklad v papierenských, spracovateľských a výrobných závodoch, kde je farebná zadná vrstva žiaduca. Táto páska má vynikajúcu priľnavosť a spevňovacie vlastnosti, je tiež odolná voči vlhkému prostrediu. Odoláva teplotám až 300°F (149°C) až po dobu jednej hodiny. Odporúčané aplikácie Môže sa používať na mnohé pripevňovacie, prekrývacie a spájacie práce, ak je potrebná páska s dobrou viditeľnosťou Môže sa tiež používať na rôzne ohraničenia a zväzovania Výkonnú pásku s plochým profilom 3M™ 2525 neodporúčame používať v exteriéri či vystavovať dlhší čas slnečným lúčom, páska sa potom môže veľmi ťažko odstraňovať. Prichádzame s lepšími nápadmi prostredníctvom vedy a inovácií V našej divízii priemyselných lepidiel a pások 3M aplikujeme vedu aplikácie lepidiel pri koncipovaní inovatívnych riešení, ktoré vylepšujú dizajnérske a výrobné procesy podnikov z celého sveta. Naše technológie zákazníkom, ako ste vy, v konečnom dôsledku pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie prinášať na trh konkurencieschopné produkty.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M