1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vymedzovacie a výstražné pásky
 5. Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™766I, žlto-čierna, 2 palce x 36 yardov, 24 ks v balení

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™766I, žlto-čierna, 2 palce x 36 yardov, 24 ks v balení

3M ID 7100015263
 • Okamžite sa aplikuje a v zlomku sekundy je pripravená na použitie
 • Dá sa natiahnuť a prispôsobuje sa zakriveným povrchom a miestam v okolí rohov pre dokonalé dosadnutie
 • Odoláva abrázií, oderu a vlhkosti pre dlhú prevádzkovú životnosť
 • Gumové lepidlo je zárukou okamžitej adhézie a odstraňovania bez zvyškov
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Okamžite sa aplikuje a v zlomku sekundy je pripravená na použitie
 • Dá sa natiahnuť a prispôsobuje sa zakriveným povrchom a miestam v okolí rohov pre dokonalé dosadnutie
 • Odoláva abrázií, oderu a vlhkosti pre dlhú prevádzkovú životnosť
 • Gumové lepidlo je zárukou okamžitej adhézie a odstraňovania bez zvyškov

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 766 je ideálna na označovanie nebezpečných oblastí, vyčnievajúceho vybavenia alebo nízko visiacich predmetov v záujme predchádzania nehodám a znižovania počtu úrazov v továrňach, skladoch a iných prostrediach. Naša odolná vinylová zadná vrstva je ohybná a prispôsobivá okolo rohov, ako aj na zakrivených a nepravidelných povrchoch. Vinyl zabezpečuje trvácnosť a odolnosť voči abrázii v záujme dlhodobej použiteľnosti.

Naša páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 766 bola navrhnutá na použitie v interiéri, kde sa dá rýchlo aplikovať na čisté a suché povrchy s možnosťou natiahnutia a prispôsobenia na miestach so zakrivenými povrchmi a v oblasti rohov, pričom sa dá odstrániť bez zvyškov. Gumové lepidlo dokáže odolať väčšine bežných rozpúšťadiel a zároveň je odolné voči vlhkosti. Jeho rýchla priľnavosť je zárukou okamžitej adhézie, dlhodobej trvácnosti spoja a čistého odstraňovania v jednom kuse. Odporúčané účely použitia Označovanie vystupujúcich bodov vybavenia alebo prevodov na účely všeobecnej výstrahy Dočasné označovanie miest na podlahe v okolí zariadení alebo rozliatych kvapalín Vinylové pásky sú výborné na rôzne účely použitia vrátane bezpečnostného označovania, farebného označovania, ochrany proti abrázii, maskovania, utesňovania, rozdeľovania a iných bežných aplikácií. Ak sa na vyznačenie dráhy namiesto náteru použije vinylová páska, eliminuje sa tým potreba vetrania rozpúšťadiel obsiahnutých v nátere. Keďže vinylové pásky sa dajú rýchlo a čistým spôsobom odstrániť, predstavujú tiež rýchlejšie, univerzálnejšie a navyše lacnejšie riešenie ako náter. Prichádzame s lepšími nápadmi prostredníctvom vedy a inovácií V našej divízii priemyselných lepidiel a pások 3M aplikujeme vedu aplikácie lepidiel pri koncipovaní inovatívnych riešení, ktoré vylepšujú dizajnérske a výrobné procesy podnikov z celého sveta. Naše technológie zákazníkom ako ste vy v konečnom dôsledku pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie prinášať na trh konkurencieschopné produkty.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.