1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vymedzovacie a výstražné pásky
 5. Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™766I, žlto-čierna, 2 palce x 36 yardov, 24 ks v balení

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™766I, žlto-čierna, 2 palce x 36 yardov, 24 ks v balení

 • 3M ID 7100015263
 • UPC 00021200456817

Okamžite sa aplikuje a v zlomku sekundy je pripravená na použitie

Dá sa natiahnuť a prispôsobuje sa zakriveným povrchom a miestam v okolí rohov pre dokonalé dosadnutie

Odoláva abrázií, oderu a vlhkosti pre dlhú prevádzkovú životnosť

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Okamžite sa aplikuje a v zlomku sekundy je pripravená na použitie
 • Dá sa natiahnuť a prispôsobuje sa zakriveným povrchom a miestam v okolí rohov pre dokonalé dosadnutie
 • Odoláva abrázií, oderu a vlhkosti pre dlhú prevádzkovú životnosť
 • Gumové lepidlo je zárukou okamžitej adhézie a odstraňovania bez zvyškov

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 766 je ideálna na označovanie nebezpečných oblastí, vyčnievajúceho vybavenia alebo nízko visiacich predmetov v záujme predchádzania nehodám a znižovania počtu úrazov v továrňach, skladoch a iných prostrediach. Naša odolná vinylová zadná vrstva je ohybná a prispôsobivá okolo rohov, ako aj na zakrivených a nepravidelných povrchoch. Vinyl zabezpečuje trvácnosť a odolnosť voči abrázii v záujme dlhodobej použiteľnosti.

Naša páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 766 bola navrhnutá na použitie v interiéri, kde sa dá rýchlo aplikovať na čisté a suché povrchy s možnosťou natiahnutia a prispôsobenia na miestach so zakrivenými povrchmi a v oblasti rohov, pričom sa dá odstrániť bez zvyškov. Gumové lepidlo dokáže odolať väčšine bežných rozpúšťadiel a zároveň je odolné voči vlhkosti. Jeho rýchla priľnavosť je zárukou okamžitej adhézie, dlhodobej trvácnosti spoja a čistého odstraňovania v jednom kuse. Odporúčané účely použitia Označovanie vystupujúcich bodov vybavenia alebo prevodov na účely všeobecnej výstrahy Dočasné označovanie miest na podlahe v okolí zariadení alebo rozliatych kvapalín Vinylové pásky sú výborné na rôzne účely použitia vrátane bezpečnostného označovania, farebného označovania, ochrany proti abrázii, maskovania, utesňovania, rozdeľovania a iných bežných aplikácií. Ak sa na vyznačenie dráhy namiesto náteru použije vinylová páska, eliminuje sa tým potreba vetrania rozpúšťadiel obsiahnutých v nátere. Keďže vinylové pásky sa dajú rýchlo a čistým spôsobom odstrániť, predstavujú tiež rýchlejšie, univerzálnejšie a navyše lacnejšie riešenie ako náter. Prichádzame s lepšími nápadmi prostredníctvom vedy a inovácií V našej divízii priemyselných lepidiel a pások 3M aplikujeme vedu aplikácie lepidiel pri koncipovaní inovatívnych riešení, ktoré vylepšujú dizajnérske a výrobné procesy podnikov z celého sveta. Naše technológie zákazníkom ako ste vy v konečnom dôsledku pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie prinášať na trh konkurencieschopné produkty.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 33 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.125 milimeter
Celková šírka (metricky) 50 milimeter
Farba produktu Žltá/čierna
Hrúbka lepidla na zadnej strane (metrické jednotky) 0.1 milimeter
Hrúbka podkladovej vrstvy (nosiča) (metrické jednotky) 0.1 milimeter
Legenda Caution
Maximálna prevádzková teplota (°C) 29 Stupeň Celzia
Podkladový materiál (nosič) PVC
Predĺženie pri pretrhnutí 180.0 Percent
Sila v ťahu (metrické jednotky) 228 N/100mm
Typ lepidla Guma
Značky 3M™