1. Slovensko
  2. Všetky výrobky 3M
  3. Pásky
  4. Vymedzovacie a výstražné pásky
  5. Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™766I, žlto-čierna, 2 palce x 36 yardov, 24 ks v balení

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™766I, žlto-čierna, 2 palce x 36 yardov, 24 ks v balení

  • 3M ID 7100015263
  • UPC 04054596880986,50021200456812,00021200456817

Okamžite sa aplikuje a v zlomku sekundy je pripravená na použitie

Dá sa natiahnuť a prispôsobuje sa zakriveným povrchom a miestam v okolí rohov pre dokonalé dosadnutie

Odoláva abrázií, oderu a vlhkosti pre dlhú prevádzkovú životnosť

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Okamžite sa aplikuje a v zlomku sekundy je pripravená na použitie
  • Dá sa natiahnuť a prispôsobuje sa zakriveným povrchom a miestam v okolí rohov pre dokonalé dosadnutie
  • Odoláva abrázií, oderu a vlhkosti pre dlhú prevádzkovú životnosť
  • Gumové lepidlo je zárukou okamžitej adhézie a odstraňovania bez zvyškov

Páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 766 je ideálna na označovanie nebezpečných oblastí, vyčnievajúceho vybavenia alebo nízko visiacich predmetov v záujme predchádzania nehodám a znižovania počtu úrazov v továrňach, skladoch a iných prostrediach. Naša odolná vinylová zadná vrstva je ohybná a prispôsobivá okolo rohov, ako aj na zakrivených a nepravidelných povrchoch. Vinyl zabezpečuje trvácnosť a odolnosť voči abrázii v záujme dlhodobej použiteľnosti.

Naša páska na varovanie pred nebezpečenstvom 3M™ 766 bola navrhnutá na použitie v interiéri, kde sa dá rýchlo aplikovať na čisté a suché povrchy s možnosťou natiahnutia a prispôsobenia na miestach so zakrivenými povrchmi a v oblasti rohov, pričom sa dá odstrániť bez zvyškov. Gumové lepidlo dokáže odolať väčšine bežných rozpúšťadiel a zároveň je odolné voči vlhkosti. Jeho rýchla priľnavosť je zárukou okamžitej adhézie, dlhodobej trvácnosti spoja a čistého odstraňovania v jednom kuse. Odporúčané účely použitia Označovanie vystupujúcich bodov vybavenia alebo prevodov na účely všeobecnej výstrahy Dočasné označovanie miest na podlahe v okolí zariadení alebo rozliatych kvapalín Vinylové pásky sú výborné na rôzne účely použitia vrátane bezpečnostného označovania, farebného označovania, ochrany proti abrázii, maskovania, utesňovania, rozdeľovania a iných bežných aplikácií. Ak sa na vyznačenie dráhy namiesto náteru použije vinylová páska, eliminuje sa tým potreba vetrania rozpúšťadiel obsiahnutých v nátere. Keďže vinylové pásky sa dajú rýchlo a čistým spôsobom odstrániť, predstavujú tiež rýchlejšie, univerzálnejšie a navyše lacnejšie riešenie ako náter. Prichádzame s lepšími nápadmi prostredníctvom vedy a inovácií V našej divízii priemyselných lepidiel a pások 3M aplikujeme vedu aplikácie lepidiel pri koncipovaní inovatívnych riešení, ktoré vylepšujú dizajnérske a výrobné procesy podnikov z celého sveta. Naše technológie zákazníkom ako ste vy v konečnom dôsledku pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie prinášať na trh konkurencieschopné produkty.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M