Vysoko odolná kukla 3M™ Versaflo™ série S, malá, S-533S

  • 3M ID 7100011287
  • UPC 04046719250301,04046719622801

Vysoko odolný a veľmi pohodlný náhlavný diel so zabudovaným hlavovým upínacím systémom. Diel chráni hlavu a tvár používateľa.

Chráni oči a tvár v súlade s normou EN166 – postriekanie kvapalinou a slabý náraz (trieda F). Rovnaká trieda odolnosti proti nárazu ako ochranné okuliare!

Vyrobený z pevného, jemného a tichého materiálu, ktorý je extrémne pohodlný. Vytvára minimálne množstvo textilného prachu.

Zobraziť viac detailov

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Vysoko odolný a veľmi pohodlný náhlavný diel so zabudovaným hlavovým upínacím systémom. Diel chráni hlavu a tvár používateľa
  • Chráni oči a tvár v súlade s normou EN166 – postriekanie kvapalinou a slabý náraz (trieda F). Rovnaká trieda odolnosti proti nárazu ako ochranné okuliare!
  • Vyrobený z pevného, jemného a tichého materiálu, ktorý je extrémne pohodlný. Vytvára minimálne množstvo textilného prachu

Náhlavný diel s integrovaným náhlavným krížom poskytuje krytie hlavy, tváre, krku a ramena, ako aj ochranu očí a tváre pred rozliatymi kvapalinami a odolnosť proti nárazu s nízkou energiou (stupeň F) podľa EN166, rovnaká klasifikácia pre odolnosť proti nárazu ako u niektorých bezpečnostných okuliarov. Vyrobený z pevného, jemného a tichého materiálu, ktorý je extrémne pohodlný. Integrovaný kríž môže byť vhodný pre aplikácie, ktoré vyžaduje častú výmenu celej náhlavnej súpravy, ako napr. farmaceutická výroba alebo v situáciách, kde je menej znečistenia vonkajšej látky. Na likvidáciu je možné sústavu kríža a komponenty prívodu vzduchu rýchlo odstrániť a oddeliť na jednotlivé odpadové toky, ak sú k dispozícii príslušné zariadenia.

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M