1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Lepidlá, tmely a plniče
 4. Pružné lepidlá
 5. Tavné lepidlá
 6. 3M™ tavné lepidlo 3731 Q hnedasté, 5/8 in x 8 in

3M™ tavné lepidlo 3731 Q hnedasté, 5/8 in x 8 in

3M ID 7100009195
 • Lepidlo obsahujúce 100% pevných častíc, bez rozpúšťadiel, ktoré zabezpečuje pevné spoje
 • Lepidlo, ktoré ponúka dlhodobú životnosť vďaka odolnosti proti vysokým teplotám
 • Termoplastické lepidlo so schopnosťou spájať povrchy s nízkou energiou (LSE)
 • Rýchlo tuhnúce, zabezpečuje rýchle a efektívne výsledky
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Lepidlo obsahujúce 100% pevných častíc, bez rozpúšťadiel, ktoré zabezpečuje pevné spoje
 • Lepidlo, ktoré ponúka dlhodobú životnosť vďaka odolnosti proti vysokým teplotám
 • Termoplastické lepidlo so schopnosťou spájať povrchy s nízkou energiou (LSE)
 • Rýchlo tuhnúce, zabezpečuje rýchle a efektívne výsledky
 • Výborná pevnosť adhézie zabezpečuje vytvorenie pevného a odolného spoja

3M™ tavné lepidlo 3731 ponúka silný, trvácny spoj ako lepidlo zo 100% pevných častíc a bez rozpúšťadiel. Toto lepidlo sme sformulovali tak, aby udržalo trvácny, spoľahlivý spoj aj napriek vysokým teplotám, čím podáva výnimočný výkon pre širokú škálu aplikácií.

Tavné lepidlo s rýchlo sa pohybujúcimi časticami Navrhnuté tak, aby dodalo vynikajúce výsledky. 3M™ tavné lepidlo 3731 je lepidlo odolné vysokým teplotám, ktoré ponúka dlhotrvajúcu odolnosť, odolá zvýšeným teplotám bez nadvihovania alebo deformácie. Toto tavné lepidlo spája rôzne podklady a je vynikajúcim kandidátom na spoje podkladov s nízkou energiou (LSE), vrátane polyetylénu a polypropylénu. 3M™ tavné lepidlo 3731 je rýchlo tuhnúce, s pracovným intervalom guličiek 30 sekúnd, čo predstavuje dobré výsledky a pevné spoje v krátkom časovom období. Naše tavné lepidlo 3731 je navrhnuté tak, aby poskytovalo dobrú pevnosť adhézie, čím vytvára odolný, dlhotrvácny spoj a ponúka tak istotu pre širokú škálu aplikácií. Odporúčané použitie 3M™ tavné lepidlo 3731 sa môže využiť v rôznych priemyselných odvetviach vrátane automobilového, stavebného, nábytkárskeho, značenie, spotrebný tovar, špeciálne vozidlá, doprava, armáda, nehnuteľnosti, elektronika, opracovanie dreva a balenie. Niektoré odporúčané použitia tohto produktu: Plasty Drevo Pena Tkanina Lepenka Tavné lepidlá v skratke Tavné lepidlá pozostávajú z 100% pevných častíc termoplastickej živice. Tieto lepidlá sú navrhnuté tak, aby sa po vytvorení spoja znova roztopili v prípade, že sú vystavené dostatočne vysokej teplote. Výhodami tavných lepidiel je, že na rozdiel od upevňovačiek a tesniacich pások, sú medzi povrchmi prakticky neviditeľné. Naše tavné lepidlá nadobudnú po zahriatí kvapalnú podobu, rýchlo vyplnia medzery a navlhčia lepené povrchy. Po aplikácii na povrch sa schladia, stvrdnú a do niekoľkých sekúnd dosiahnu pevnosť spoja. Vzhľadom na krátky pracovný interval môžete zostavami hýbať okamžite po aplikácii, čo eliminuje potrebu zvierania, upevňovania a dodatočného času a energie na sušenie. Rýchle riešenie Pre potreby odolného, trvácneho spoja, ktorý splní požiadavky vášho projektu, sme navrhli 3M™ tavné lepidlo 3731 nielen preto, aby vytvorilo spoj, ale aby bol spoj aj pevný