3M™ tavné lepidlo 3731 Q hnedasté, 5/8 in x 8 in

 • 3M ID 7100009195
 • UPC 50021200452715

Lepidlo obsahujúce 100% pevných častíc, bez rozpúšťadiel, ktoré zabezpečuje pevné spoje

Lepidlo, ktoré ponúka dlhodobú životnosť vďaka odolnosti proti vysokým teplotám

Termoplastické lepidlo so schopnosťou spájať povrchy s nízkou energiou (LSE)

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Karta bezpečnostných údajov (PDF, 0B)

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Lepidlo obsahujúce 100% pevných častíc, bez rozpúšťadiel, ktoré zabezpečuje pevné spoje
 • Lepidlo, ktoré ponúka dlhodobú životnosť vďaka odolnosti proti vysokým teplotám
 • Termoplastické lepidlo so schopnosťou spájať povrchy s nízkou energiou (LSE)
 • Rýchlo tuhnúce, zabezpečuje rýchle a efektívne výsledky
 • Výborná pevnosť adhézie zabezpečuje vytvorenie pevného a odolného spoja

3M™ tavné lepidlo 3731 ponúka silný, trvácny spoj ako lepidlo zo 100% pevných častíc a bez rozpúšťadiel. Toto lepidlo sme sformulovali tak, aby udržalo trvácny, spoľahlivý spoj aj napriek vysokým teplotám, čím podáva výnimočný výkon pre širokú škálu aplikácií.

Tavné lepidlo s rýchlo sa pohybujúcimi časticami Navrhnuté tak, aby dodalo vynikajúce výsledky. 3M™ tavné lepidlo 3731 je lepidlo odolné vysokým teplotám, ktoré ponúka dlhotrvajúcu odolnosť, odolá zvýšeným teplotám bez nadvihovania alebo deformácie. Toto tavné lepidlo spája rôzne podklady a je vynikajúcim kandidátom na spoje podkladov s nízkou energiou (LSE), vrátane polyetylénu a polypropylénu. 3M™ tavné lepidlo 3731 je rýchlo tuhnúce, s pracovným intervalom guličiek 30 sekúnd, čo predstavuje dobré výsledky a pevné spoje v krátkom časovom období. Naše tavné lepidlo 3731 je navrhnuté tak, aby poskytovalo dobrú pevnosť adhézie, čím vytvára odolný, dlhotrvácny spoj a ponúka tak istotu pre širokú škálu aplikácií. Odporúčané použitie 3M™ tavné lepidlo 3731 sa môže využiť v rôznych priemyselných odvetviach vrátane automobilového, stavebného, nábytkárskeho, značenie, spotrebný tovar, špeciálne vozidlá, doprava, armáda, nehnuteľnosti, elektronika, opracovanie dreva a balenie. Niektoré odporúčané použitia tohto produktu: Plasty Drevo Pena Tkanina Lepenka Tavné lepidlá v skratke Tavné lepidlá pozostávajú z 100% pevných častíc termoplastickej živice. Tieto lepidlá sú navrhnuté tak, aby sa po vytvorení spoja znova roztopili v prípade, že sú vystavené dostatočne vysokej teplote. Výhodami tavných lepidiel je, že na rozdiel od upevňovačiek a tesniacich pások, sú medzi povrchmi prakticky neviditeľné. Naše tavné lepidlá nadobudnú po zahriatí kvapalnú podobu, rýchlo vyplnia medzery a navlhčia lepené povrchy. Po aplikácii na povrch sa schladia, stvrdnú a do niekoľkých sekúnd dosiahnu pevnosť spoja. Vzhľadom na krátky pracovný interval môžete zostavami hýbať okamžite po aplikácii, čo eliminuje potrebu zvierania, upevňovania a dodatočného času a energie na sušenie. Rýchle riešenie Pre potreby odolného, trvácneho spoja, ktorý splní požiadavky vášho projektu, sme navrhli 3M™ tavné lepidlo 3731 nielen preto, aby vytvorilo spoj, ale aby bol spoj aj pevný

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.