3M™ Scotch-Weld™ 3789 Q

3M ID 7100008737
  • Vyznačuje sa odolnosťou voči nárazom
  • Lepidlo odoláva pôsobeniu paliva a oleja
  • Poskytuje dobrú tepelnú odolnosť (104 ° C)
  • Otvorená doba umožňuje nastavenie a nastavenie polohy
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
  • Vyznačuje sa odolnosťou voči nárazom
  • Lepidlo odoláva pôsobeniu paliva a oleja
  • Poskytuje dobrú tepelnú odolnosť (104 ° C)
  • Otvorená doba umožňuje nastavenie a nastavenie polohy
  • Viacúčelové lepidlo funguje na rôznych podkladov vrátame niektorých plastov

3M™ tavné lepidlo 3789 je polyamidové lepidlo, ktoré je vyrobené tak, aby vytváralo odolnosť voči nárazom, palivám a olejom na plastoch, vinyle, dreve a iných povrchoch. Lepidlo vyrábame pomocou termoplastickej živice so 100% obsahom pevných látok. Ponúka dobrú tepelnú odolnosť (104 ° C) a otvorenú dobu, ktorá umožňuje prispôsobenie a polohovanie.

Trvácne, viacúčelové lepidlo 3M™ tavné lepidlo 3789 je odolné, pevné, polyamidové lepidlo, odolné proti nárazom, čo zabezpečuje dlhodobú trvácnosť. Toto tavné lepidlo je odolné teplu (220°F/104°C), palivám a oleju a pracovný interval spoja poskytuje priestor pre úpravy a polohovanie. Toto lepidlo podáva optimálny výkon, ak sa použije s našim 3M™ tavným aplikátorom PG, TC s Quadrack a EC. 3M™ tavné lepidlo 3789 spojí aj drevo, polyolefíny, krabice z vlnitej lepenky a podklady s nízkou hmotnosťou v nábytkárstve, čalúnnictve a novinách. Jeho 50 sekundový pracovný interval spoja je postačujúci na polohovanie a úpravy a pri mnohých aplikáciách podporuje účinnú produkciu. Odporúčané použitie 3M™ tavné lepidlo 3789 sa môže použiť v rade priemyselných odvetví v širokej škále aplikácií, vrátane: Montáže drevených nekonštrukčných komponentov na domácom alebo pracovnom nábytku a skriniach “Third-hand” drží komponenty, zatiaľčo sa konštrukčné lepidlo na drevo vytvrdzuje Spojí textílie s drevom pre skladanie a pradenie Bezpečné dná zásuviek, vodiace lišty a výstuhy Pripevní čalúnenie k drevu a plastu Zostaví dekoratívne lišty O tavných lepidlách Tavné lepidlá pozostávajú zo 100% pevných častíc termoplastickej živice. Tieto lepidlá sú navrhnuté tak, aby sa po vytvorení spoja znova roztopili v prípade, že sú vystavené dostatočne vysokej teplote. Výhodami tavných lepidiel je, že na rozdiel od upevňovačiek a tesniacich pások, sú medzi povrchmi prakticky neviditeľné. Naše tavné lepidlá nadobudnú po zahriatí kvapalnú podobu, rýchlo vyplnia medzery a navlhčia lepené povrchy. Po aplikácii na povrch sa schladia, stvrdnú a do niekoľkých sekúnd dosiahnu pevnosť spoja. Vzhľadom na krátky pracovný interval môžete zostavami hýbať okamžite po aplikácii, čo eliminuje potrebu zvierania, upevňovania a dodatočného času a energie na sušenie. S 3M™ tavnými lepidlami udržíte svoju produkciu v chode 3M™ tavné lepidlo