3M™ Etylénoxidový abátor Donaldson, 50AE

  • 3M ID 7100006940
  • UPC 00707387525347

Pri obvyklej prevádzkovej teplote a koncentrácii je účinnosť konverzie vyše 99,9 %* – čo prakticky eliminuje vypúšťanie emisií EO do prostredia!

Abátor 3M™ EO využíva exotermickú (teplo uvoľňujúcu) reakciu na konverziu EO na CO2 a vodnú paru.

Abátor 3M™ EO obsahuje pribalenú katalyzačnú dosku, ohrievač vzduchu, ventilátor a všetky ovládacie prvky na vykonanie celej operácie.

Zobraziť viac detailov

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Pri obvyklej prevádzkovej teplote a koncentrácii je účinnosť konverzie vyše 99,9 %* – čo prakticky eliminuje vypúšťanie emisií EO do prostredia!
  • Abátor 3M™ EO využíva exotermickú (teplo uvoľňujúcu) reakciu na konverziu EO na CO2 a vodnú paru
  • Abátor 3M™ EO obsahuje pribalenú katalyzačnú dosku, ohrievač vzduchu, ventilátor a všetky ovládacie prvky na vykonanie celej operácie

EO Abator Donaldson (B) 400V/3PH

Etylénoxidový abátor 3M™ EO Abator je vysoko účinné zariadenie na spracovanie etylénoxidu (EO) vypúšťaného zo sterilizátora. Je určený výlučne na použitie s modelmi sterilizátorov 3M™ Steri-Vac™ 5XL a 8XL.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M