1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Materiály a komponenty pre elektroniku
 4. Tlmiace materiály
 5. Tlmiace podložky a rozpery
 6. 3M™ Bumpon™ Ochranné dorazy SJ5012, šedé, 3 000 kusov v balení

3M™ Bumpon™ Ochranné dorazy SJ5012, šedé, 3 000 kusov v balení

 • 3M ID 7000144898
 • UPC 00021200184413,50021200184418

Ochranné dorazy 3M™ Bumpon™ sú vyrobené z uretánového materiálu neobsahujúceho zmäkčovadlá.

Ľahká aplikácia vďaka špeciálnemu lepidlu 3M citlivému na tlak.

Vysoká odolnosť voči šmyku.

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 319KB)

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Ochranné dorazy 3M™ Bumpon™ sú vyrobené z uretánového materiálu neobsahujúceho zmäkčovadlá
 • Ľahká aplikácia vďaka špeciálnemu lepidlu 3M citlivému na tlak
 • Vysoká odolnosť voči šmyku
 • Nepoškriabe povrch, nezanecháva škvrny
 • Znižuje vibrácie a hluk
 • Nepopraská ani nestvrdne

3M™ Bumpon™ Ochranné dorazy SJ5012, šedé, 3 000 kusov v balení sú valcovité, samolepiace gumové dorazy s plochým vrchom a rozmermi 12,7 mm šírka x 3,6 mm výška. Tieto šedé dorazy sú určené na použitie ako nožičky, zátky a rozpery v domácnosti alebo na pracovisku a majú vynikajúcu nosnosť a protišmykové vlastnosti.

Používajte 3M™ Bumpon™ Produkty ochrany SJ5012, sivá farba, 3 000 kusov v balení ako pätky, dorazy a dištančné prvky v domácnosti alebo v práci. Tieto dorazy zo sivého uretánového kaučuku neobsahujú plastifikátor a sú samolepiace, vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči šmyku, vďaka čomu nepoškodzujú povrchy ani nezanechávajú škvrny.Ich 12,7 mm široký a 3,6 mm vysoký valcovitý plochý povrch sa vyznačuje vynikajúcou zaťažiteľnosťou a odolnosťou voči šmyku.Ľahko sa aplikujú vďaka lepidlám citlivým na tlak 3M, bez praskania alebo vytvrdzovania. Znižujú vibrácie a hluk malých domácich spotrebičov, nábytku alebo elektroniky.Používajú sa na zarovnanie obrázkov a udržanie odstupu produktov pri preprave. Nalepte ich ako dorazy na dvere skriniek, veká a zásuvky alebo takmer na čokoľvek, ak by mohlo dochádzať k problémom v dôsledku búchania, poškriabania, trhania, odierania, zhoršenia vzhľadu, kĺzania, vibrácií alebo hluku.Aplikujte na nožičky v spodnej časti malých spotrebičov. Znížte intenzitu poškriabania, narážania a búchania. Ideálne na stolné alebo vreckové elektronické zariadenia, elektronické skrine, telefóny, klávesnice, pedále, váhy, hodiny, reproduktory, držiaky a počítače.

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M