465 EU 25MM X 55M 36 KOTÚČOV/BAL.

 • 3M ID 7000116594
 • UPC 04064035103446

2 mil lepiaca prenosová páska s jednoduchým uvoľnením výstelky pre manuálne alebo ručné aplikácie. Vláknom vystužená lepiaca prenosová páska.

Vysoká priľnavosť, vynikajúca adhézia k väčšine papierových substrátov. Dobrá odolnosť voči nízkym teplotám a odlupovaniu na mnohých povrchoch.

Univerzálne lepiace prenosové pásky určené na použitie pri tlači, napríklad pri spojovaní, začiatku odvíjania cievky, flexo tlači a laminovaní. Vysokorýchlostné lietajúce spoje na väčšine akostí papiera.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • 2 mil lepiaca prenosová páska s jednoduchým uvoľnením výstelky pre manuálne alebo ručné aplikácie. Vláknom vystužená lepiaca prenosová páska
 • Vysoká priľnavosť, vynikajúca adhézia k väčšine papierových substrátov. Dobrá odolnosť voči nízkym teplotám a odlupovaniu na mnohých povrchoch
 • Univerzálne lepiace prenosové pásky určené na použitie pri tlači, napríklad pri spojovaní, začiatku odvíjania cievky, flexo tlači a laminovaní. Vysokorýchlostné lietajúce spoje na väčšine akostí papiera

Lepiaca prenosová páska 3M™ 465 je 2,0 mil mimoriadne priľnavá lepiaca páska s akrylovým lepidlom 400 a 3,5 mil 60 lb zhustenou výstelkou zo sulfátového papiera.

Vysokorýchlostné lietajúce spoje a spoje s nulovou rýchlosťou na väčšine akostí papiera.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Celková dĺžka (metricky) 55 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.05 milimeter
Celková šírka (metricky) 25 milimeter
Farba primárnej krycej vrstvy Svetlohnedá
Hrúbka primárnej krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.09 milimeter
Maximálna prevádzková teplota (°C) 121 Stupeň Celzia
Použitie Pripevňovanie inštalácií a obkladov
Primárna krycia vrstva Č. 60 zhustený kraftový papier
Splnené technické údaje MIL-P-19834B, typ I
Typ lepidla Akryl s vysokou priľnavosťou 400
Značky 3M™