1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Lepiace, montážne a transferové pásky
 5. Lepiace transferové pásky
 6. 3M™ Adhesive Transfer Tape 950, Transparent, 1200 mm x 55 m, 0.13 mm

3M™ Adhesive Transfer Tape 950, Transparent, 1200 mm x 55 m, 0.13 mm

 • 3M ID 7000116587
 • UPC 05010027149533,05900422018223

5,0 mil lepiaca prenosová páska. 60 lb výstelka zo zhusteného sulfátového papiera. Určená na lepenie širokej škály materiálov. Mimoriadne silné akrylové lepidlo 300. S osvedčením UL. Spĺňa americkú vládnu špecifikáciu MIL-P-19834B, dodatok 1.

Dobre odoláva UV žiareniu. Dobre odoláva chemikáliám. Ideálna na materiály s vysokou povrchovou energiou (HSE – High Surface Energy) aj nízkou povrchovou energiou (LSE – Low Surface Energy).

Používa sa ako univerzálna prenosová páska na rôzne účely, kde je potrebná vysoká lepkavosť a úzky lepiaci spoj. Ideálna na širokú škálu vzájomne podobných aj rozdielnych materiálov, ak potrebujete agresívne lepidlo s vysokou počiatočnou lepkavosťou. Spájanie filmov, fólií, látok. Laminovanie penových materiálov, fotografií, látok, kovových či plastových menných štítkov.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • 5,0 mil lepiaca prenosová páska. 60 lb výstelka zo zhusteného sulfátového papiera. Určená na lepenie širokej škály materiálov. Mimoriadne silné akrylové lepidlo 300. S osvedčením UL. Spĺňa americkú vládnu špecifikáciu MIL-P-19834B, dodatok 1
 • Dobre odoláva UV žiareniu. Dobre odoláva chemikáliám. Ideálna na materiály s vysokou povrchovou energiou (HSE – High Surface Energy) aj nízkou povrchovou energiou (LSE – Low Surface Energy)
 • Používa sa ako univerzálna prenosová páska na rôzne účely, kde je potrebná vysoká lepkavosť a úzky lepiaci spoj. Ideálna na širokú škálu vzájomne podobných aj rozdielnych materiálov, ak potrebujete agresívne lepidlo s vysokou počiatočnou lepkavosťou. Spájanie filmov, fólií, látok. Laminovanie penových materiálov, fotografií, látok, kovových či plastových menných štítkov
 • Hrubšia verzia modelu 927

Lepiaca prenosová páska 3M™ 950 je mimoriadne silná lepiaca páska s akrylovým lepidlom 300 na 3,5 mil 60 lb zhustenej výstelke zo sulfátového papiera.

Lepí plasty s vysokou aj nízkou povrchovou energiou, zdrsnené plasty, penové hmoty, látky, papiere potiahnuté plastovou fóliou. Ideálna na upevňovanie širokej škály vzájomne podobných aj rozdielnych materiálov, ak potrebujete agresívne lepidlo s vysokou počiatočnou lepkavosťou.

Súvisiace produkty

Celková dĺžka (metricky) 55 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,127 milimeter
Celková šírka (metricky) 1 200 milimeter
Farba primárnej krycej vrstvy Svetlohnedá
Hrúbka primárnej krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,09 milimeter
Maximálna prevádzková teplota (°C) 121 Stupeň Celzia
Použitie Pripevňovanie inštalácií a obkladov
Primárna krycia vrstva Č. 60 zhustený kraftový papier
Typ lepidla Akryl s vysokou pevnosťou 300
Značky 3M™
Špecifikácia OEM pre automobilový priemysel Ford WSS-M11P62, GM 9985281

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.