3M™ páska s dvojitým povlakom 9527, 19mm x 50M

  • 3M ID 7000111526
  • UPC 53134375399390

Dosahuje vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrej pridržiavacej sily

Priľne na rôzne druhy rovnakých a odlišných materiálov, ako sú guma, kovy, drevo, sklo, nátery a plasty

Používa sa tam, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť a pridržiavaca sila

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Dosahuje vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrej pridržiavacej sily
  • Priľne na rôzne druhy rovnakých a odlišných materiálov, ako sú guma, kovy, drevo, sklo, nátery a plasty
  • Používa sa tam, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť a pridržiavaca sila

Pomocou 3M™ pásky s dvojitým povlakom 9527 dosiahnete vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrého pridržiavacieho výkonu pri rôznych materiáloch. Naša páska je vhodná pre pripevňovanie rôznych druhov rovnakých a odlišných materiálov, ako sú guma, kovy, drevo, sklo, nátery a plasty.

3M™ páska s dvojitým povlakom 9527 slúži na pripevňovanie rovnakých a odlišných materiálov, ako sú guma, kovy, drevo, sklo, nátery a plasty. Naša páska dosahuje vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrého pridržiavacieho výkonu pri rôznych materiáloch. Niektoré typické použitia zahŕňajú: pripájanie papiera, fólií, povlakov a tkanín. Používa sa na montáž gumových alebo fotopolymérových tlačových dosiek, na rôzne spájanie, pridržiavanie a montáž, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť a pridržiavacia sila.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M