3M™ páska s dvojitým povlakom 9527, 19mm x 50M

 • 3M ID 7000111526

Dosahuje vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrej pridržiavacej sily

Priľne na rôzne druhy rovnakých a odlišných materiálov, ako sú guma, kovy, drevo, sklo, nátery a plasty

Používa sa tam, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť a pridržiavaca sila

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Dosahuje vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrej pridržiavacej sily
 • Priľne na rôzne druhy rovnakých a odlišných materiálov, ako sú guma, kovy, drevo, sklo, nátery a plasty
 • Používa sa tam, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť a pridržiavaca sila
 • Use where high adhesion and holding power are required
 • Very high instant adhesion

Pomocou 3M™ pásky s dvojitým povlakom 9527 dosiahnete vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrého pridržiavacieho výkonu pri rôznych materiáloch. Naša páska je vhodná pre pripevňovanie rôznych druhov rovnakých a odlišných materiálov, ako sú guma, kovy, drevo, sklo, nátery a plasty.

3M™ páska s dvojitým povlakom 9527 slúži na pripevňovanie rovnakých a odlišných materiálov, ako sú guma, kovy, drevo, sklo, nátery a plasty. Naša páska dosahuje vynikajúce vyváženie vysokej počiatočnej priľnavosti a dobrého pridržiavacieho výkonu pri rôznych materiáloch. Niektoré typické použitia zahŕňajú: pripájanie papiera, fólií, povlakov a tkanín. Používa sa na montáž gumových alebo fotopolymérových tlačových dosiek, na rôzne spájanie, pridržiavanie a montáž, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť a pridržiavacia sila.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 50 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.13 milimeter
Celková šírka (metricky) 19 milimeter
Farba produktu Krémová
Podkladový materiál (nosič) Tkanina
Typ lepidla Syntetický kaučuk
Značky 3M™