1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vláknité pásky
 5. Scotch® priečne tkaná filamentová páska 8959, 19 mm x 50 m, 0.15 mm

Scotch® priečne tkaná filamentová páska 8959, 19 mm x 50 m, 0.15 mm

 • 3M ID 7000095268
 • UPC 04064035105440

Zvýšená bezpečnosť – s vláknami vedúcimi po dĺžke a šírke sa páska dá rukou len ťažko odtrhnúť v akomkoľvek smere

Sklenené vlákna sú rozložené dvojsmerne, čím zabezpečujú vysokú pevnosť v ťahu po celej šírke aj dĺžke pásky

Ideálna pevnosť pre ťažké balíky a zásielky odosielané cez oceán alebo na export

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 197KB)
Celková šírka (metricky) 19 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,13 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Polypropylénová fólia
Farba produktu Transparentné
Typ lepidla Syntetický kaučuk

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Zvýšená bezpečnosť – s vláknami vedúcimi po dĺžke a šírke sa páska dá rukou len ťažko odtrhnúť v akomkoľvek smere
 • Sklenené vlákna sú rozložené dvojsmerne, čím zabezpečujú vysokú pevnosť v ťahu po celej šírke aj dĺžke pásky
 • Ideálna pevnosť pre ťažké balíky a zásielky odosielané cez oceán alebo na export
 • Agresívne lepidlo priľne k drevotrieske a iným substrátom
 • Odolná voči preprave a manipulácii v drsných podmienkach

8959 je univerzálna páska spevnená dvojsmernými (priečne tkanými) sklenenými vláknami. ScotchproTM polypropylénové podlepenie zaručuje vynikajúcu odolnosť voči odieraniu, vlhkosti a ošúchaniu.

Extrémna páska na extrémne účely použitia Páska Scotch® s dvojsmerne vedeným vláknom 8959 je navrhnutá ako vysokovýkonná špecializovaná baliaca páska, ktorá kombinuje pevnú polypropylénové podlepenie vystužené kontinuálnym dvojsmerným skleneným vláknom a lepidlo zo syntetickej kaučukovej živice. Naša vysokozáťažová páska je špeciálne vyvinutá tak, aby dobre priľnula na rôzne povrchy, vrátane kovov, plastov a drevovláknitých dosiek. Viacvrstvový lepiaci systém zo syntetického kaučuku zabraňuje delaminácii, pričom zároveň chráni pásku pred pretrhnutím. Scotch páska s dvojsmerným vláknom 8959 je ideálnou voľbou na pevné vystužovanie škatúľ, vysokozáťažové zapečatenie, prípravu zásielok, spájanie a paletizovanie. Robustná páska Scotch páska s dvojsmerným vláknom 8959 je vystužená kontinuálnymi sklenenými vláknami v pozdĺžnom a priečnom smere pozdĺž biaxiálne orientovaného podlepenia. Viacúrovňové lepidlo zo syntetického kaučuku zabraňuje delaminácii sklenených vlákien z podlepenia. Značky, čiarové kódy a iné grafické prvky sa dajú čítať cez priehľadnú pásku. Mnohostranné použitie Páskovacie pásky so skleneným vláknom používajte vždy vtedy, keď je pevnosť veľmi dôležitá. Páska je ideálna na zabezpečenie nákladov a zapečatenie balíkov určených na prepravu a manipuláciu. Medzi používateľov z priemyselnej a obchodnej sféry patria výrobcovia a distribútori potravín a nápojov, športového tovaru, potrubí, kovových výrobkov, automobilových dielov a nábytku. Medzi potenciálne účely použitia patrí uzatváranie a zapečatenie škatúľ, balenie, pridržiavanie, páskovanie a všeobecné zväzovanie. Aplikujte s prenosným ručným dávkovačom alebo stacionárnym dávkovačom stanovenej dĺžky.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková šírka (metricky) 19 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,13 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Polypropylénová fólia
Farba produktu Transparentné
Typ lepidla Syntetický kaučuk