1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Penové pásky
 5. Pásky VHB
 6. 3M™ VHB™ páska 4910, priehľadná, 4910, 15 mm x 33 m

3M™ VHB™ páska 4910, priehľadná, 4910, 15 mm x 33 m

 • 3M ID 7000072290
 • UPC 04001895594106

Bezfarebný materiál je ideálny na spájanie priehľadných materiálov

Zloženie lepidla na páske 3M VHB spája a pri kontakte okamžite priľne bez nutnosti čakať na zaschnutie

Prakticky neviditeľné upevnenie pomáha zachovať úhľadnosť povrchov bez nepekných hlavičiek nitov a stôp po zváraní.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Bezfarebný materiál je ideálny na spájanie priehľadných materiálov
 • Zloženie lepidla na páske 3M VHB spája a pri kontakte okamžite priľne bez nutnosti čakať na zaschnutie
 • Prakticky neviditeľné upevnenie pomáha zachovať úhľadnosť povrchov bez nepekných hlavičiek nitov a stôp po zváraní
 • Rozkladá záťaž po dĺžke spoja
 • Vysoká dynamická absorpcia záťaže tlmí vibrácie a tlmí pnutie pri nárazoch

Priehľadná páska 3M™ VHB™ 4910 je ideálna na priesvitné materiály alebo všade, kde potrebujete priehľadný spoj, pri upevňovaní materiálov účinne nahradí skrutky, nity a cvoky; výsledkom je dlhotrvajúce držanie a čistý vzhľad. Naša páska hrúbky 40,0 mil ponúka krátkodobú tepelnú odolnosť až do teploty 300°F (149°C) a dlhodobú odolnosť teplotám do 200°F (93°C).

Páska 3M VHB na rozdiel od skrutiek a nitov rozkladá záťaž po celej šírke spoja a dokáže sa prispôsobiť rôznej intenzite rozťažnosti a zmršťovania. Po spojení materiálov sa vytvorí prakticky nezničiteľný spoj. Priehľadné telo tejto pásky je ideálne na použitie napríklad na pokrytie strešných okien, vnútorných či vonkajších kupol a/alebo na lepenie hrán skiel so živicovými výplňami. Pásky 3M VHB boli uvedené na trh v roku 1980 ako prvé svojho druhu. Naše jedinečné pásky v sebe kombinujú prispôsobivosť a pevný permanentný spoj. Výsledkom je sortiment mimoriadne pevných pások, ktoré dokážu priľnúť k najrôznejším substrátom vrátane skla, kovu, MSE plastov ako je pevné PVC, akryl, polykarbonát, ABS a polystyrén, ďalej k väčšine práškových náterov, drevu s vrstvou náteru alebo tmelu a tmeleného betónu. Páska 3M VHB sa dá používať v interiéri aj v exteriéri na rôzne účely vrátane montáže permanentného značenia a upevňovania panelov, fixácie komponentov a opráv. Páska 3M VHB predstavuje osvedčenú alternatívu k skrutkám, nitom, zvarom a iným formám mechanickej fixácie. Tieto pásky sa používajú v jednom alebo viacerých krokoch procesu skladania, montovania, upevňovania a zalepovania v mrakodrapoch, mobilných telefónoch, diaľničných značkách, chladničkách, v námornej elektronike, architektonických oknách, karavanoch a prívesoch. Páska 3M™ VHB™ pasuje do drážok, okolo rohov a cez zakrivené povrchy za súčasného zaistenia trvácneho spojenia spôsobom, ktorý mechanické upevňovacie prvky nedokážu zabezpečiť. Táto inovácia poskytuje príležitosť na rýchle a efektívne MRO. ako aj možnosť dizajnu konštrukcií uplatnením nových a odlišných postupov. Výsledkom je mimoriadne pevná páska, ktorá drží na najrôznejších materiáloch. Medzi účely použitia patrí spájanie a utesňovanie skiel na LED paneloch, spájanie kovov s vrstvou náteru, spájanie a utesňovanie plastových okien voči namaľovaným panelom. Páska 3M VHB môže zdokonaliť vzhľad dokončených tovarov elimináciou nitov a skrutiek za súčasného zabezpečenia bezprostrednej pevnosti pri manipulácii. Fixácia pomocou pásky 3M VHB je vo väčšine prípadov rýchlejšia ako proces vŕtania, upevňovania či použitia tekutého lepidla. Náš univerzálny rad pások je možné používať v interiéroch aj exteriéroch vrátane montáže okien a dverí, montáže značenia, elektroniky, údržby a desiatok ďalších priemyselných aplikácií.

Zdroje

Súvisiace produkty

Celková dĺžka (metricky) 33 Meter
Celková šírka (metricky) 15 milimeter
Farba produktu Transparentné
Maximálna prevádzková teplota (°C) 149 Stupeň Celzia
Odvetvia Všeobecný priemysel, Reklama
Podkladový materiál (nosič) Akrylová pena
Použitie Spôsoby montáže pri lepení panelov k rámom/výstuh k panelom, Pripevňovanie inštalácií a obkladov, Upevňovanie tesnení
Typ lepidla Akryl
Typ peny Prispôsobivé
Vnútri/vonku Vnútri/vonku
Značky VHB™

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M