3M™ Páska s dvojitým povlakom 9084, 19 mm x 50 m

 • 3M ID 7000071750

7,5 µm hrubá páska s dvojitým povlakom s textilným nosným materiálom. Dá sa trhať rukou, je prispôsobivá a jednoducho sa s ňou manipuluje. Papierová vložka.

Tenká fóliová páska s dvojitým povlakom s akrylovým lepidlom. Vysoká priľnavosť, okamžité priľnutie, rýchle prilepenie, silné priľnutie a dobrá počiatočná priľnavosť na rôznych druhoch materiálov alebo povrchov. Vysoká pevnosť. Páska odolná voči rozpúšťadlám.

Dá sa ľahko trhať rukou a vďaka vysokej prispôsobivosti sa s ňou jednoducho manipuluje.

Zobraziť viac detailov
Celková šírka (metricky) 19 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,1 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Tkanina
Farba produktu Biela
Celková dĺžka (metricky) 50 Meter
Typ lepidla Akryl

Detaily

Zvýraznenie
 • 7,5 µm hrubá páska s dvojitým povlakom s textilným nosným materiálom. Dá sa trhať rukou, je prispôsobivá a jednoducho sa s ňou manipuluje. Papierová vložka
 • Tenká fóliová páska s dvojitým povlakom s akrylovým lepidlom. Vysoká priľnavosť, okamžité priľnutie, rýchle prilepenie, silné priľnutie a dobrá počiatočná priľnavosť na rôznych druhoch materiálov alebo povrchov. Vysoká pevnosť. Páska odolná voči rozpúšťadlám
 • Dá sa ľahko trhať rukou a vďaka vysokej prispôsobivosti sa s ňou jednoducho manipuluje
 • Get versatility, cost effectiveness and multiple applications across many industries
 • Double coated tape with Adhesive 375

3M™ Vysokovýkonná páska s dvojitým povlakom 9084 je 10,2 mil páskou s dvojitým povlakom a lepidlom 375, PVC nosičom 1,5 mil; páska je bielej farby.

3M™ Vysokovýkonnú pásku s dvojitým povlakom 9084 je možné trhať rukou a vďaka výbornej prispôsobivosti je manipulácia s touto páskou veľmi jednoduchá. Naša páska s dvojitým povlakom je obojstranná lepiaca páska s lepidlom 375 nanesenom na textilnom nosnom materiáli. Okamžite priľne k podkladu, vyznačuje sa vysokou a rýchlou priľnavosťou k najrozličnejším materiálom a povrchom.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.