1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky a fólie
 4. Reflexné obklady
 5. Prizmatický reflexný materiál High Intensity 3M™ SEM 3934, oranžový (914 mm x 45,7 m)

Prizmatický reflexný materiál High Intensity 3M™ SEM 3934, oranžový (914 mm x 45,7 m)

 • 3M ID 7000055692
 • UPC 00051141570716

Spĺňa požiadavky na farbu a výkon podľa EN 12899-1:2007 Trieda RA2. Reflexná fólia 3M High Intensity Prismatic série 3930 bola schválená na výrobu čelných strán dopravných značení na základe Európskych technických osvedčení (ETA).

Odrazivosť, farebný kontrast, čitateľnosť, jas a trvanlivosť reflexnej fólie 3M High Intensity Prismatic série 3930 sú oveľa lepšie ako výsledky dosiahnuté zapuzdrením sklených guľôčiek (RA2).

Odolný a tvrdší vrchný náter pomáha pri ochrane pred odieraním a poškriabaním.

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Spĺňa požiadavky na farbu a výkon podľa EN 12899-1:2007 Trieda RA2. Reflexná fólia 3M High Intensity Prismatic série 3930 bola schválená na výrobu čelných strán dopravných značení na základe Európskych technických osvedčení (ETA)
 • Odrazivosť, farebný kontrast, čitateľnosť, jas a trvanlivosť reflexnej fólie 3M High Intensity Prismatic série 3930 sú oveľa lepšie ako výsledky dosiahnuté zapuzdrením sklených guľôčiek (RA2)
 • Odolný a tvrdší vrchný náter pomáha pri ochrane pred odieraním a poškriabaním

Reflexný materiál s nepokovovanými mikroprizmatickými šošovkami navrhnutý na výrobu reflexných odolných dopravných značiek, označení zariadení v pracovných zónach a smerových stĺpikov, ktoré sú pri použití odhalené vo vertikálnom smere. Poskytuje dlhodobú odrazivosť a trvanlivosť so zlepšenými optickými vlastnosťami na zvýšenie bezpečnosti v noci. Jej unikátna prizmatická štruktúra zaisťuje vysokú úroveň spätnej odrazivosti v rozličných dopravných situáciách.

Špecifikácie

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.