3M™ Attest ™ Biologický indikátor so super rýchlym odčítaním výsledkov 1492V pre páru

 • 3M ID 7000053954
 • UPC 00707387762964

Odpočet výsledkov po už po 24 minútach.

Výsledky sú k dispozícii približne v rovnakom čase, kedy náplň sterilizátora vychladne.

Spĺňa požiadavky ISO a FDA pre výkonnosť biologických indikátorov.

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Odpočet výsledkov po už po 24 minútach
 • Výsledky sú k dispozícii približne v rovnakom čase, kedy náplň sterilizátora vychladne
 • Spĺňa požiadavky ISO a FDA pre výkonnosť biologických indikátorov
 • Obsahuje živé organizmy, ktoré poskytujú priamu mieru letality

Biologický indikátor s odpočtom výsledkov za 24 minút pre sterilizačné cykly o teplotách 132 ° C (270 ° F) v trvaní 4minut a 135 ° C (275 ° F) po 3minuty vo vákuových parných sterilizátoroch (Hnedý klobúčik)

3M ™ Attest ™ Super Rapid Readout Biological Indicator 1492V- Biologický indikátor (BI) so super rýchlym odčítaním výsledkov je samostatný, integrovaný biologický indikátor špeciálne navrhnutý pre rýchle a spoľahlivé kvalifikačné testovanie a rutinné sledovanie parných sterilizačných cyklov 270 ° F (132 ° C) a 275 ° F (135 ° C) s předvakuem. Výsledky BI sa odčítajú na prístroji 3M ™ Attest ™ Auto-reader 490. Systém BI obsahuje nosič spór Geobacillus stearothermophilus a ampulku so živnou pôdou pre rast baktérií. Nosič spór a ampulka s živným roztokom sú uložené v plastikovej nádobke uzavretej hnedým klobúčikom. Na hornej strane klobúčika je umiestnený chemický indikátor, ktorý mení farbu z ružovej na svetle hnedú pri expozícii pare. Po skončenom sterilizačnom cykle sa biologický indikátor aktivuje a inkubuje v prístroji pre odčítanie výsledkov 3M ™ Attest ™ Auto-reader 490. Konečný negatívny výsledok odčítaný po 24 minútách inkubácie naznačuje, že sterilizačný proces prebehol správne.

Špecifikácie

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.