1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Hladké klzké pásky
 5. Pásky z PTFE
 6. 3M™ PTFE Páska s fóliou 5490, sivá, 25 mm x 33 m

3M™ PTFE Páska s fóliou 5490, sivá, 25 mm x 33 m

 • 3M ID 7000050120
 • UPC 00021200072819

Extrudované, lisovaná lepiaca páska, ktorá odoláva zvinovanie počas odvíjanie - pre jednoduchú aplikáciu

Nepriľnavá fólia PTFE poskytuje mimoriadne hladký povrch, keď je aplikovaná, a jednoduché vyčistenie horúceho plastu

Široký teplotný rozsah pre funkčnosť na vyhrievaných strojoch a strojných zariadeniach

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Extrudované, lisovaná lepiaca páska, ktorá odoláva zvinovanie počas odvíjanie - pre jednoduchú aplikáciu
 • Nepriľnavá fólia PTFE poskytuje mimoriadne hladký povrch, keď je aplikovaná, a jednoduché vyčistenie horúceho plastu
 • Široký teplotný rozsah pre funkčnosť na vyhrievaných strojoch a strojných zariadeniach
 • Extrudovaný 3M™ PTFE lepiaca páska je plochejšie než typické falcovanej lepiacej pásky z PTFE
 • Silnejší nosná vrstva pomáha predĺžiť životnosť pri vystavení oderu a opotrebeniu, v porovnaní so slabšou verziou

Naše 3M ™ PTFE Páska s fóliou 5490 používa ako nosnú vrstvu fóliu z extrudovaného polytetrafluóretylénu (PTFE), ktorá má veľmi nízky koeficient trenia, v kombinácii so silikónovým lepidlom citlivým na tlak, na vytvorenie hladkých, nelepivých povrchov na rôznych podkladoch, ktoré pomáhajú v pohybe pásov papiera v mnohých typoch aplikácií pri valcovaní a balenie.

Naša nosná vrstva z extrudovanej fólie odoláva zvinovanie, keď sa odvíja z rolí, a leží viac naplocho, než falcovanej fóliové pásky z PTFE, a vytvára jednotnejšie protišmykový povrch. Silnejší nosná vrstva predlžuje životnosť pásky a odolnosť proti oderu a opotrebovaniu. Vyvinuli sme túto vysoko pevnú pásku ako rýchle a jednoduché riešenie pre redukciu trenia medzi pohybujúcimi sa povrchmi. Slúži ako nepriľnavé alebo ľahko odstrániteľné médium medzi povrchmi, kde tlak, zmeny teploty a ďalšie faktory môžu vytvárať určitú mieru adhézie. Aplikácia 3M ™ PTFE pásky s fóliou 5490 môže pomôcť zlepšiť povrchový pohyb a eliminovať vŕzganie, chrastenie, a redukovať hluk stroja. PTFE je chemicky odolná a môžu slúžiť ako dočasná chemická bariéra. Páska má široký rozsah použitia pri teplotách od 65 °F / 54 ° C do 500 °F / 260 ° C, vďaka čomu je vhodná pre širokú škálu funkcií. Tipy pre aplikáciu: balenie valčekov zväzkovanie káblov redukcia vŕzganie redukcia hluku izolácia obkladanie, vložkovanie tienenie ochrana spájanie kompozitov ochrana pred vzplanutím Čo je PTFE? Polytetrafluorethylen (PTFE) je syntetický materiál používaný v rôznych priemyselných odboroch a aplikáciách na zníženie koeficientu trenia. PTFE sa používa ako nepriľnavý povlak pre panvice a iné riady kvôli jeho nepriľnavým vlastnostiam a vysokej tepelnej odolnosti. Je nevodivý, a preto je výborným izolantom pre elektrické aplikácie. Je veľmi nereaktívny voči mnohým chemikáliám, čiastočne kvôli sile väzieb uhlík fluór, takže je veľmi efektívny v nádobách a potrubiach pre reaktívne a korozívne látky. PTFE znižuje trenie, opotrebenie a energetickú účinnosť zariadenia. Vzhľadom k jeho nízkom trenie sa PTFE používa v priemyselných aplikáciách, kde sa očakáva kĺzavosť súčiastok, ako napríklad ložiská, ozubené kolesá, klzné dosky, atď. V týchto aplikáciách prináša výrazne vyšší výkon, než nylon a acetát. 3M nechala prejsť túto univerzálny zlúčeninu procesom extrúzie, s cieľom vytvoriť tenkú fóliu, potom túto spárovať s lepidlom a vytvoriť pásky PTFE. Inovatívne, vysoko výkonné 3M pásky z PTFE sú spoľahlivé, trvanlivé a znižujú trenie.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.