1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Polyesterové pásky
 5. 3M™ polyesterová páska 8992, zelená, 50 mm x 66 m

3M™ polyesterová páska 8992, zelená, 50 mm x 66 m

3M ID 7000049777
 • Dobre funguje v náročných podmienkach a pri vysokých teplotách od -60 ºF (-50 ºC) do 400 ºF (204 ºC)
 • Odstraňuje sa bez zanechávanie stôp pri maskovaní pri vysokých teplotách, ako je nanášanie práškových náterov
 • Polyesterová fólia má vynikajúcu odolnosť voči teplotám a chemikáliám, pričom si zachováva flexibilitu
 • Hrubšia verzia 3M™ polyesterovej pásky 8991
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Podrobnosti
 • Dobre funguje v náročných podmienkach a pri vysokých teplotách od -60 ºF (-50 ºC) do 400 ºF (204 ºC)
 • Odstraňuje sa bez zanechávanie stôp pri maskovaní pri vysokých teplotách, ako je nanášanie práškových náterov
 • Polyesterová fólia má vynikajúcu odolnosť voči teplotám a chemikáliám, pričom si zachováva flexibilitu
 • Hrubšia verzia 3M™ polyesterovej pásky 8991
 • Silikónové lepidlo zaručuje čisté odstránenie z rôznych druhov povrchov

Naša 3M™ polyesterová páska 8992 je univerzálnou polyesterovou páskou, ktorá má veľmi dobrý výkon pri maskovaní pri vysokých teplotách, napr. pri nanášaní práškových náterov. Je na nej silikónové lepidlo, takže páska priľne na rôzne druhy povrchov. Je odolná voči chemikáliám a má dobrý výkon v širokom teplotnom rozsahu a v rôznych druhoch prostredia.

Maskovanie pri vysokých teplotách 3M™ polyesterová páska 8992 je univerzálnou polyesterovou páskou, ktorá je ideálna pre maskovanie pri vysokých teplotách. Priehľadné zelené podlepenie je odolné voči roztrhnutiu. Je potiahnutá silikónovým lepidlom, takže dobre sa používa pri maskovaní pri nanášaní práškových náterov, vytvára tu ostré línie náteru. Odstraňuje sa bez zanechania stôp a v jednom kuse z väčšiny povrchov, neštiepi a netrhá sa. Táto páska je hrubšou verziou našej 3M™ polyesterovej pásky 8991. Páska má vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám a efektívne funguje v chemických procesoch a vo väčšine náročných podmienok, napr. pri anodizácii. Silikónové lepidlo citlivé na tlak má dobrý výkon v širokom teplotnom rozsahu 60°F ( 50°C) do 400°F (204°C). Odporúčané použitie Maskovanie častí pri nanášaná práškových náterov pri vysokej teplote Pridržiavanie častí alebo vákuových vreciek pri kompozitnom pripevňovaní Maskovanie kovových povrchov v kyslých alebo žieravých kúpeľoch pri frézovaní Ochranná páska, ktorá znižuje tvorbu škrabancov počas manipulácie a prepravy Prerušovač preliskov v kovových spojovacích procesoch, kde nadmerná epoxidová časť (prelisok) pretečie na pásku

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.