1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Vinylové pásky
 5. Univerzálna vinylová páska 3M™ 764I, čierna, 2 palce x 36 yardov, 24 kusov v balení, množstevné balenie

Univerzálna vinylová páska 3M™ 764I, čierna, 2 palce x 36 yardov, 24 kusov v balení, množstevné balenie

 • 3M ID 7000048917
 • UPC 04064035116439

Gumové lepidlo je zárukou náležitej a okamžitej adhézie

Vinylová zadná vrstva sa dokáže prispôsobiť mnohým neštandardným povrchom

Nekorozívne vlastnosti a odolnosť voči vlhkosti a abrázii sú zárukou dlhodobého zachovania príslušných vlastností

Zobraziť viac detailov
Celková šírka (metricky) 50,8 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0,125 milimeter
Podkladový materiál (nosič) PVC
Farba produktu Čierna
Typ lepidla Guma

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Gumové lepidlo je zárukou náležitej a okamžitej adhézie
 • Vinylová zadná vrstva sa dokáže prispôsobiť mnohým neštandardným povrchom
 • Nekorozívne vlastnosti a odolnosť voči vlhkosti a abrázii sú zárukou dlhodobého zachovania príslušných vlastností
 • Zachováva si žiarivú farbu po dlhý čas, vďaka čomu je zárukou trvácnej kvality
 • Can be applied by hand or with floor applicator
 • Ideal for marking applications in light traffic areas. Lots of different colours available such as yellow, red, blue, green, black, white, etc

Univerzálna vinylová páska 3M™ 764 sa skladá z vinylovej zadnej časti a gumového lepidla. Gumové lepidlo umožňuje riadne okamžité priľnutie, vinylová zadná časť sa prispôsobí mnohým nepravidelným povrchom. Táto univerzálna páska je nekorozívna, je odolná voči vlhkosti a abrázii a schopná dlhotrvajúceho výkonu v celej škále aplikácií.

Okamžitá adhézia, dlhotrvajúce farby Univerzálna vinylová páska 3M™ 764 obsahuje gumové lepidlo, ktoré zabezpečuje náležitú a rýchlu adhéziu, a okrem toho vinylovú zadnú vrstvu, ktorá sa dokáže prispôsobiť najrôznejším nepravidelným povrchom. Naša univerzálna vinylová páska 764 je nehrdzavejúca a odolná voči vlhkosti a abrázii, pričom zároveň poskytuje dlhodobú trvácnosť. Univerzálna vinylová páska 3M™ 764 si dlhý čas zachováva svoje živé farby a poskytuje trvácnu kvalitu. Odporúčané aplikácie Univerzálna vinylová páska 3M™ 764 sa používa v mnohých odvetviach pre najrôznejšie účely použitia, ako je: Bežné fixovanie Farebné vyznačovanie Dočasné označovanie dielov alebo zariadení Ochrana dielov, vybavenia alebo produktov pred abráziou Bezpečnostné kódovanie Signalizácia nebezpečenstva Identifikácia Zapečaťovanie Zoskupovanie Pevné a prispôsobivé riešenie Univerzálna vinylová páska 3M™ 764 predstavuje výborné riešenie na aplikácie, ktoré si vyžadujú použitie univerzálnej vinylovej pásky ponúkajúcej náležitú okamžitú adhéziu a zároveň prispôsobivosť. Pokiaľ hľadáte žiarivé farby a spoľahlivú adhéziu, vyberte si našu univerzálnu vinylovú pásku 764, ktorá vám poskytne dlhodobý výkon a dlhotrvajúce výsledky.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.