1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Elektrotechnické pásky
 5. Polyimidové pásky
 6. 3M™ Polyimidová fóliová páska 5413 jantár, 30,5 cm x 33 m 2,7 mil, 1 na jednotku objemu

3M™ Polyimidová fóliová páska 5413 jantár, 30,5 cm x 33 m 2,7 mil, 1 na jednotku objemu

 • 3M ID 7000048687
 • UPC 00021200735011

Poskytuje vynikajúce povrchové uvoľnenie a zostáva rozmerovo stabilná pri vysokých teplotách – predchádza potrebe opakovania práce.

Spomalenie horenia, chemická odolnosť a odolnosť proti žiareniu chráni povrchy a pomáha znížiť náklady na výmenu.

Polyetylénová páska namiesto lepenky

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 116KB)

Detaily

Zvýraznenie
 • Poskytuje vynikajúce povrchové uvoľnenie a zostáva rozmerovo stabilná pri vysokých teplotách – predchádza potrebe opakovania práce
 • Spomalenie horenia, chemická odolnosť a odolnosť proti žiareniu chráni povrchy a pomáha znížiť náklady na výmenu
 • Polyetylénová páska namiesto lepenky
 • Schopnosť silikónového lepidla odolávať vysokým teplotám znižuje prenos lepidla, čo eliminuje čistenie

3M™ Polyimidová fóliová páska 5413 sa vyrába s DuPont™ Kapton® polyimidovou fóliovou páskou a silikónovým lepidlom. Táto jantárovo sfarbená páska je 2,7 mil hrubá a môže sa použiť na PCB krytie spájkovania a iné vysokoteplotné aplikácie v teplotnom rozsahu od -73 °C do 260 °C.

Používajte 3M™ Pásku s polyimidovou fóliou 5413 na maskovanie spájky plošných spojov a iné vysokoteplotné aplikácie v rozsahu od –73 °C do 260 °C. Táto páska jantárovej farby s hrúbkou 0.07 mm je vyrobená z polyimidovej fólie a silikónového lepidla. Navyše je vybavená jadrom z polyetylénu namiesto lepenky. Schopnosť silikónového lepidla odolávať vysokým teplotám znižuje prenos lepidla, čo pomáha eliminovať čistenie a umožňuje udržiavať vysokú produktivitu. Polyimidová fólia sa vyznačuje vynikajúcim uvoľňovaním, pretože nemäkne a zostáva rozmerovo stála pri vysokých teplotách – nevyžaduje opätovné spracovanie. Povrchy sú chránené vďaka tejto páske spomaľujúcej horenie, vyznačujúcej sa chemickou a radiačnou odolnosťou, čo znižuje náklady na výmenu.

Špecifikácie

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.