1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Brúsivá
 4. Brúsne kotúče
 5. Zahladzovacie a dokončovacie kotúče
 6. 3M™ Scotch-Brite™ Roloc™ Lisovaný Kotúč XL-UR 75 mm × NH, 8A MED

3M™ Scotch-Brite™ Roloc™ Lisovaný Kotúč XL-UR 75 mm × NH, 8A MED

 • 3M ID 7000045981
 • UPC 30048011171938,00048011171937,50048011171932

Nezanecháva zvyšky spojiva na obrobku

Minimalizuje zahrievanie

Dobrá prispôsobivosť

Zobraziť viac detailov

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Nezanecháva zvyšky spojiva na obrobku
 • Minimalizuje zahrievanie
 • Dobrá prispôsobivosť
 • Jednoduché pripojenie
 • 3M™ Roloc™ upínací systém ponúka rýchlu a jednoduchú výmenu disku pri viacstupňových dokončovacích procesoch

Zlisovaná netkaná textília zaisťuje rovnomerné rozloženie zŕn a teda aj konzistentné výsledky. Materiál EXL je výnimočne tvrdý s agresívnym účinkom, na efektívne odstraňovanie ostrín z hrany a rohov bez poškodenia dielu.

Náš lisovaný kotúč XL-RL vyrobený stlačením materiálu z netkaných vlákien a rovnomerným rozdelením zŕn zaisťuje konzistentné, profesionálne výsledky na leštenie zvarov, odstraňovanie ostrín z obrobkov alebo zjednocovanie a dokončovanie rôznych kovov, umelých hmôt a kompozitov. Vybrali sme materiál EXL s vyššími hustotami, ktorý je extrémne pevný, poskytuje agresívnu brúsnu silu na efektívne odstraňovanie ostrín z hrán a rohov bez poškodenia obrobku. Nižšie hustoty sú jemné a prispôsobivé a pracujú dobre pri konečných úpravách tvarovaných povrchov. Tento kotúč je tiež opatrený rýchloupínacím systémom 3M™ Roloc™ na rýchlu a jednoduchú výmenu kotúčov. Kotúče Roloc™ umožňujú využiť tak hranu, ako aj povrch kotúča. Dostupné hrubosti: Jemná, stredná a hrubá. Naše rýchloupínacie kotúče 3M™ Roloc™ sú menšie kotúče, ktoré sú navrhnuté na jednoduché a rýchle upevnenie na podložku pod kotúč Roloc™ (predávaná samostatne), takže môžete pohodlne vymeniť kotúče na prispôsobenie sa rôznym aplikáciám alebo viacstupňovým dokončovacím procesom. Systém Roloc™ zaisťuje pevné pripojenie aj na použitie pri vysokom zaťažení. Široký výber dostupných kotúčov 3M Roloc™ umožňuje prechod z jednej aplikácie na ďalšiu za pár sekúnd. Vyvinuli sme výrobky na úpravu povrchov Scotch-Brite™ s brúsivom nachádzajúcim sa v matrici z netkanej nylonovej textílie alebo zo syntetických vlákien. Kombinácia brúsiva a vlákien vytvára brúsny systém, ktorý prináša konzistentné výsledky po celý čas prevádzkovej životnosti výrobku. Otvorená štruktúra materiálu sa pri prevádzke nezahrieva, znižuje riziko zmeny farby a deformácie. Vlákna sú odolné proti zaťaženiu a udržiavajú vysoký výkon brúsnych minerálov obmedzením zanášania brúsnych vlákien, čo takisto predlžuje životnosť kotúča.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M