1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Brúsivá
 4. Ručné brúsivá
 5. Bloky
 6. Brúsne bloky
 7. 3M™ RUČNÝ HOBLÍK, TVRDÝ, ŽLTÝ, 70 X 127 MM, 05740

3M™ RUČNÝ HOBLÍK, TVRDÝ, ŽLTÝ, 70 X 127 MM, 05740

 • Číslo dielu 05740
 • Číslo produktu 3M 5740
 • 3M ID 7000045715
 • UPC 00051131057401

Získajte konzistentnejšie výsledky pri obrusovaní

Jednoducho dosiahnite naozaj plochý povrch

Zvýšte efektívnosť ručného obrusovania

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Získajte konzistentnejšie výsledky pri obrusovaní
 • Jednoducho dosiahnite naozaj plochý povrch
 • Zvýšte efektívnosť ručného obrusovania

Získajte lepšie výsledky manuálneho obrusovania vďaka ručnému hoblíku 3M™ Hookit™ – nášmu ergonomickému hoblíku, ktorý sa pohodlne drží v ruke a znižuje tak jej únavu. Hoblík umožňuje rovnomernejšiu a konzistentnejšiu aplikáciu tlaku, vďaka ktorej

Dosiahnite lepšie výsledky pri ručnom brúsení Ručný blok 3M™ Hookit™ je perfektnou pomôckou pri používaní brúsnych materiálov 3M™ Hookit™. Náš brúsny blok pohodlne sedí v dlani, čím znižuje prípady únavy rúk. Blok umožňuje rovnomernejšiu a konzistentnejšiu aplikáciu tlaku, čo prináša rovnomernejšie výsledky. Brúsny blok vám umožní aplikovať väčší tlak, než dokážete len rukou, vďaka čomu sa urýchli čas potrebný na dokončenie projektu. Výhody ručného brúseniaNaše bloky robia ručné brúsenie efektívnejším, čo pomáha zvýšiť celkovú produktivitu v situáciách, keď nie je možné použiť elektrické brúsky. Technici reštaurujúci automobily majú radi elektrické brúsenie kvôli jeho rýchlosti a jednoduchosti, no niektoré aplikácie takéto brúsenie neumožňujú. V týchto prípadoch môžete s použitím našich brúsnych blokov stále zvýšiť účinnosť. Bloky použite na miesta, ktoré sú mimo dosahu elektrických brúsnych nástrojov. Ručné brúsenie sa preferuje aj v situáciách, kedy potrebujete precíznejšiu kontrolu. Pri rýchlosti elektrických brúsok môže predĺžené zotrvanie na jednom mieste v určitých situáciách spôsobiť nevratnú škodu. Ručné brúsenie vám umožňuje pracovať tempom vhodným pre delikátnejšiu prácu. Ručné brúsenie tiež produkuje menej prachu, ak je to dôležité. Vychutnajte si jednoduchosť a rýchlosť upevňovacieho systému Hookit™Tieto brúsne bloky používajú upevňovací systém 3M™ Hookit™ pre rýchlu výmenu brúsnych hárkov. Brúsny hárok jednoducho pritlačíte, čí docielite pevný úchyt a pri demontáži ho jednoducho stiahnete. Hookit™ je perfektnou odpoveďou, ktorá šetrí čas ak často meníte brúsne hárky s rozličnou zrnitosťou. Najlepšie je, že brúsne materiály môžete opätovne používať až do skončenia ich úžitkovej životnosti. Dajme tomu, že potrebujete prejsť na inú zrnitosť, no brúsny materiál na hárku, ktorý práve používate ešte nie je celkom opotrebovaný. Jednoducho ho demontujte a opäť pripevnite neskôr. Hookit™ zaistí, že docielite rovnako pevné prichytenie, čo je dôležitá výhoda v porovnaní s upevňovacími produktami citlivými na tlak, kde môže pri demontáži dôjsť k znehodnoteniu lepidla. Dve veľké výhody používania našich brúsnych blokovNaše ručné bloky 3M™ Hookit™ majú dve funkcie - zjednodušujú brúsenie a dosahujú lepšie výsledky. Toto príslušenstvo autoopravárenských dielní je produktom hľadania inovatívnych spôsobov na zvýšenie efektivity a účinnosti práce.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.