1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Osobné ochranné pracovné prostriedky
 4. Ochrana sluchu
 5. Mušľové chrániče sluchu
 6. 3M™ PELTOR™ Optime™ II mušľové chrániče sluchu, 30 dB, zelené, upevnenie na prilbu, H520P3E-410-GQ

3M™ PELTOR™ Optime™ II mušľové chrániče sluchu, 30 dB, zelené, upevnenie na prilbu, H520P3E-410-GQ

 • Číslo produktu 3M H520P3E-410-GQ
 • 3M ID 7000039621
 • UPC 04046719384174

Zníženie hladiny hluku až o 30 dB

Tesniace vankúšiky naplnené jedinečnou kombináciou kvapaliny a peny

Veľký priestor vo vnútri mušlí pomáha predchádzať hromadeniu tepla a vlhkosti

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Zníženie hladiny hluku až o 30 dB
 • Tesniace vankúšiky naplnené jedinečnou kombináciou kvapaliny a peny
 • Veľký priestor vo vnútri mušlí pomáha predchádzať hromadeniu tepla a vlhkosti
 • Široké a mäkké tesniace vankúšiky prispievajú k nižšiemu tlaku na uši
 • Tesniace vankúšiky a vložky sú dostupné v rámci hygienických súprav
 • Model na prilbu s upevnením P3E

Mušľové chrániče sluchu 3M™ PELTOR™ Optime™ II sú naše inovatívne chrániče sluchu s upevnením na prilbu určené na použitie v náročných hlučných prostrediach vrátane letísk a stavenísk, pričom znižujú hladiny hluku až o 30 dB. Tieto mušľové chrániče sluchu majú tesniace vankúšiky naplnené jedinečnou kombináciou kvapaliny a peny a poskytujú príjemné pohodlie aj pri dlhodobom používaní, menšiu mieru opotrebovania a súlad s požiadavkami.

S mušľovými chráničmi sluchu 3M™ PELTOR™ Optime™ II získate vysokú úroveň ochrany sluchu, ktorá tlmí aj extrémne nízke frekvencie. Sú ideálne na použitie v náročných hlučných prostrediach so značným priemyselným hlukom, napríklad na letiskách, a staveniskách, kde sa vyžaduje používanie prilieb. K dispozícii sú rôzne možnosti adaptérov na zabezpečenie kompatibility so širokým výberom prilieb. Naše mušľové chrániče sluchu s upevnením na prilbu v klasickej zelenej farbe znižujú hladinu hluku až o 30 dB a majú tesniace vankúšiky naplnené jedinečnou kombináciou kvapaliny a peny. Veľký priestor vo vnútri mušlí pomáha predchádzať hromadeniu tepla a vlhkosti a široké mäkké tesniace vankúšiky prispievajú k nižšiemu tlaku na uši, vďaka čomu sú pohodlné aj pri dlhodobom nosení. Tesniace vankúšiky a penové vložky, ktoré sú dostupné v rámci hygienických súprav, možno v prípade opotrebovania alebo poškodenia jednoducho vymeniť, čím sa predlžuje životnosť produktu. Mušľové chrániče sluchu 3M™ PELTOR™ Optime™ II sú k dispozícii v modeloch v prevedení s náhlavným pásom, s pásikom na krk a v zelenej farbe s vysokou viditeľnosťou.

Navrhované aplikácie
 • Použitie v náročných hlučných prostrediach so značným priemyselným hlukom, napríklad na letiskách, staveniskách a počas poľnohospodárskych prác

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Detekovateľné pomocou kovového prvku Nie
Farba produktu Zelená
Hodnotenie útlmu (SNR) 31 Decibel
Množstvo v balení 20
Odporúčané pre priemysel Baníctvo, Doprava, Farmaceutický priemysel, Stavebníctvo
Produktová séria Optime
Splnené technické údaje Schválené CE
Typ chrániča sluchu Montovateľné na prilbu
Typ produktu Mušľový chránič sluchu
Vlastnosti Dielektrická
Značky PELTOR™
Štýl mušľových chráničov sluchu Pripevnené na prilbu

Súvisiace Produkty