3M™ MEDZIPODLOŽKA, SUCHÝ ZIPS, 150 MM, 10, KS, 05774

 • Číslo dielu 05774
 • Číslo produktu 3M 05774
 • 3M ID 7000038372
 • UPC 05010027406254

Konštrukcia z mäkkej peny sa prispôsobí obrysom a umožní jemnejšiu povrchovú úpravu

Zvyšuje účinnosť kotúčovej podložky pre vyššiu intenzitu obrusovania a prebrusenia hrán

Dá sa jednoducho použiť medzi kotúčmi Hookit™ a nosnými podložkami Hookit™ pre rýchlu výmenu

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Konštrukcia z mäkkej peny sa prispôsobí obrysom a umožní jemnejšiu povrchovú úpravu
 • Zvyšuje účinnosť kotúčovej podložky pre vyššiu intenzitu obrusovania a prebrusenia hrán
 • Dá sa jednoducho použiť medzi kotúčmi Hookit™ a nosnými podložkami Hookit™ pre rýchlu výmenu

Mäkká medzipodložka 3M™ Hookit™ zvyšuje odpruženie a prispôsobivosť unášacích diskov Hookit™ určených na brúsenie karosérií, kde sa vyžaduje presnosť na nerovných povrchoch. Zvyšuje brúsny úber a umožňuje lepší kontakt brúsneho kotúča s kontúrami povrchu; podložka okrem toho dovoľuje brúsiť bližšie pri hranách pre dosiahnutie hladšej a jemnejšej povrchovej úpravy.

Extra tlmenie pre presné brúseniePoužíva sa medzi unášacím tanierom 3M™ Hookit™ a brúsnym kotúčom 3M™ Hookit™; naša mäkká medzipodložka 3M™ Hookit™ maximalizuje tlmenie a prispôsobivosť počas procesu brúsenia karosérií. Medzipodložku tvorí mäkká ale pevný pena s hrúbkou 1/2 palca, ktorá technikom umožňuje udržať konzistentný brúsny kontakt pri kopírovaní tvarov a brúsiť bližšie k okrajom bez prepálenia. Tiež znižuje vibrácie, ktoré sú bežné pri používaní dvojčinnej elektrickej brúsky a zvyšuje čistotu povrchovej úpravy. Podložka má vzor jedinečne navrhnutých dier, ktoré vyrovnávajú prúdenie vzduchu, čo umožňuje jeho vynikajúcu distribúciu po celom kotúči. Umožňuje to prechod a odťah prachu z kotúča a brúseného povrchu, čo zlepšuje pracovné prostredie a predlžuje životnosť kotúča. Náš upínací systém Hookit™ Mäkké medzipodložky 3M™ Hookit™ prichytávané pomocou systému suchého zipsu sú súčasťou nášho systému Hookit™, ktorý je ideálny pre pracovné plochy, kde sa kotúče s lepivým podkladom môžu kontaminovať prachom, špinou alebo poletujúcimi nečistotami. Často sa používajú v aplikáciách, kde sa uprednostňujú kotúče Hookit™, ktoré majú tendenciu zanechávať jemnejšiu povrchovú úpravu. Jemná medzipodložka sa pohodlne a pevne prichytí medzi unášací tanier so suchým zipsom a brúsny kotúč (predávané samostatne) na elektrickej brúske. Dá sa čisto a jednoducho zložiť a znovu opätovne používať. Extra podpera a vynikajúce brúsenie karosérií automobilovMäkké medzipodložky 3M™ Hookit™ sú ďalším spôsobom, ktorým 3M prispieva k odboru úspešných automobilových opravárenských činností. Tieto podložky sme starostlivo vyvíjali tak, aby boli výkonné počas procesu brúsenia opráv havarovaných vozidiel; od zlepšeného prúdenia vzduchu naprieč kotúčom pre lepšiu prispôsobivosť a nižšie vibrácie. Spolu s rýchlovýmenným upínacím systém poskytujú tieto podložky vynikajúcu podporu pre vaše najúčinnejšie brúsenie a profesionálne, presné výsledky.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Súvisiace Produkty

Celkový priemer (metricky) 150 milimeter
Hustota Mäkké
Použitie Brúsenie
Spôsob brúsenia Stroj
Typ brúsneho nadstavca Suchý zips
Typ pripojenia Suchý zips
Typ produktu Mäkká medzipodložka
Značky Hookit™