1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Penové pásky
 5. Pásky VHB
 6. Akrylová penová páska VHB™ 4910F, 6 mm x 33 mm, 12 kotúčov v balení

Akrylová penová páska VHB™ 4910F, 6 mm x 33 mm, 12 kotúčov v balení

 • 3M ID 7000033115

Bezfarebný materiál je ideálny na spájanie priehľadných materiálov

Zloženie lepidla na páske 3M VHB spája a pri kontakte okamžite priľne bez nutnosti čakať na zaschnutie

Prakticky neviditeľné upevnenie pomáha zachovať úhľadnosť povrchov bez nepekných hlavičiek nitov a stôp po zváraní.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Bezfarebný materiál je ideálny na spájanie priehľadných materiálov
 • Zloženie lepidla na páske 3M VHB spája a pri kontakte okamžite priľne bez nutnosti čakať na zaschnutie
 • Prakticky neviditeľné upevnenie pomáha zachovať úhľadnosť povrchov bez nepekných hlavičiek nitov a stôp po zváraní
 • Rozkladá záťaž po dĺžke spoja
 • Vysoká dynamická absorpcia záťaže tlmí vibrácie a tlmí pnutie pri nárazoch

Priehľadná páska 3M™ VHB™ 4910 je ideálna na priesvitné materiály alebo všade, kde potrebujete priehľadný spoj, pri upevňovaní materiálov účinne nahradí skrutky, nity a cvoky; výsledkom je dlhotrvajúce držanie a čistý vzhľad. Naša páska hrúbky 40,0 mil ponúka krátkodobú tepelnú odolnosť až do teploty 300°F (149°C) a dlhodobú odolnosť teplotám do 200°F (93°C).

Páska 3M VHB na rozdiel od skrutiek a nitov rozkladá záťaž po celej šírke spoja a dokáže sa prispôsobiť rôznej intenzite rozťažnosti a zmršťovania. Po spojení materiálov sa vytvorí prakticky nezničiteľný spoj. Priehľadné telo tejto pásky je ideálne na použitie napríklad na pokrytie strešných okien, vnútorných či vonkajších kupol a/alebo na lepenie hrán skiel so živicovými výplňami. Pásky 3M VHB boli uvedené na trh v roku 1980 ako prvé svojho druhu. Naše jedinečné pásky v sebe kombinujú prispôsobivosť a pevný permanentný spoj. Výsledkom je sortiment mimoriadne pevných pások, ktoré dokážu priľnúť k najrôznejším substrátom vrátane skla, kovu, MSE plastov ako je pevné PVC, akryl, polykarbonát, ABS a polystyrén, ďalej k väčšine práškových náterov, drevu s vrstvou náteru alebo tmelu a tmeleného betónu. Páska 3M VHB sa dá používať v interiéri aj v exteriéri na rôzne účely vrátane montáže permanentného značenia a upevňovania panelov, fixácie komponentov a opráv. Páska 3M VHB predstavuje osvedčenú alternatívu k skrutkám, nitom, zvarom a iným formám mechanickej fixácie. Tieto pásky sa používajú v jednom alebo viacerých krokoch procesu skladania, montovania, upevňovania a zalepovania v mrakodrapoch, mobilných telefónoch, diaľničných značkách, chladničkách, v námornej elektronike, architektonických oknách, karavanoch a prívesoch. Páska 3M™ VHB™ pasuje do drážok, okolo rohov a cez zakrivené povrchy za súčasného zaistenia trvácneho spojenia spôsobom, ktorý mechanické upevňovacie prvky nedokážu zabezpečiť. Táto inovácia poskytuje príležitosť na rýchle a efektívne MRO. ako aj možnosť dizajnu konštrukcií uplatnením nových a odlišných postupov. Výsledkom je mimoriadne pevná páska, ktorá drží na najrôznejších materiáloch. Medzi účely použitia patrí spájanie a utesňovanie skiel na LED paneloch, spájanie kovov s vrstvou náteru, spájanie a utesňovanie plastových okien voči namaľovaným panelom. Páska 3M VHB môže zdokonaliť vzhľad dokončených tovarov elimináciou nitov a skrutiek za súčasného zabezpečenia bezprostrednej pevnosti pri manipulácii. Fixácia pomocou pásky 3M VHB je vo väčšine prípadov rýchlejšia ako proces vŕtania, upevňovania či použitia tekutého lepidla. Náš univerzálny rad pások je možné používať v interiéroch aj exteriéroch vrátane montáže okien a dverí, montáže značenia, elektroniky, údržby a desiatok ďalších priemyselných aplikácií.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.