1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Štítky
 4. Materiály na štítky
 5. Štítky
 6. 3M™ štítkový materiál 7847, černý matný, akrylátový, laserom vypalovateľný, 350E, 120 mm x 300 m

3M™ štítkový materiál 7847, černý matný, akrylátový, laserom vypalovateľný, 350E, 120 mm x 300 m

 • 3M ID 7000032797

Štítok s možnosťou popisovania laserom poskytuje menovkám mimoriadnu odolnosť voči automobilovým chemikáliám a opotrebovaniu.

Vynikajúca priľnavosť na LSE plasty a na štruktúrované povrchy natreté práškovými farbami. Odolné voči chemickým látkam používaným v motorovom priestore v automobilovom priemysle.

Typické použitia 3M výkonných štítkov zahŕňajú sledovanie čiarových kódov, vyhľadávanie a sledovanie, tepelné prenosové štítky, variabilnú informačnú tlač (VIP), značkové štítky a štítky s pokynmi, výstražné štítky, odolné nálepky, ochranu povrchov a maskovanie, povrchové laminovanie, ochranu pred UV žiarením, označenie nedovolenej manipulácie, zničiteľné štítky, plombovacie pásky, znižovanie podvodov, laminovanie, spájanie a digitálnu okennú grafiku.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Štítok s možnosťou popisovania laserom poskytuje menovkám mimoriadnu odolnosť voči automobilovým chemikáliám a opotrebovaniu
 • Vynikajúca priľnavosť na LSE plasty a na štruktúrované povrchy natreté práškovými farbami. Odolné voči chemickým látkam používaným v motorovom priestore v automobilovom priemysle
 • Typické použitia 3M výkonných štítkov zahŕňajú sledovanie čiarových kódov, vyhľadávanie a sledovanie, tepelné prenosové štítky, variabilnú informačnú tlač (VIP), značkové štítky a štítky s pokynmi, výstražné štítky, odolné nálepky, ochranu povrchov a maskovanie, povrchové laminovanie, ochranu pred UV žiarením, označenie nedovolenej manipulácie, zničiteľné štítky, plombovacie pásky, znižovanie podvodov, laminovanie, spájanie a digitálnu okennú grafiku

Pozostáva z dvoch vrstiev, pričom horná vrstva sa odstráni pomocou lasera, čím na štítku vznikne obrázok. Umožňuje rýchlu prípravu štítkov, keď laser môže v tom istom kroku vyrezať štítok požadovaného tvaru a rozmerov. Taktiež je vhodný na prípravu prototypov v menších várkach.

Dvojitá akrylová predná vrstva umožňuje leptanie laserom. Vynikajúca teplotná a chemická tolerancia a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Lepidlo s priľnavosťou na viacero druhov substrátov vrátane povrchov nízkoenergetických plastov. Krehká predná vrstva sa môže na niektorých substrátoch zničiť. Uznáva UL a prijíma CSA.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.