1. Slovensko
  2. Všetky výrobky 3M
  3. Štítky
  4. Materiály na štítky
  5. Štítky
  6. 3M™ štítkový materiál 7847, černý matný, akrylátový, laserom vypalovateľný, 350E, 120 mm x 300 m

3M™ štítkový materiál 7847, černý matný, akrylátový, laserom vypalovateľný, 350E, 120 mm x 300 m

  • 3M ID 7000032797
  • UPC 04001895272486,04046719789283

Štítok s možnosťou popisovania laserom poskytuje menovkám mimoriadnu odolnosť voči automobilovým chemikáliám a opotrebovaniu.

Vynikajúca priľnavosť na LSE plasty a na štruktúrované povrchy natreté práškovými farbami. Odolné voči chemickým látkam používaným v motorovom priestore v automobilovom priemysle.

Typické použitia 3M výkonných štítkov zahŕňajú sledovanie čiarových kódov, vyhľadávanie a sledovanie, tepelné prenosové štítky, variabilnú informačnú tlač (VIP), značkové štítky a štítky s pokynmi, výstražné štítky, odolné nálepky, ochranu povrchov a maskovanie, povrchové laminovanie, ochranu pred UV žiarením, označenie nedovolenej manipulácie, zničiteľné štítky, plombovacie pásky, znižovanie podvodov, laminovanie, spájanie a digitálnu okennú grafiku.

Zobraziť viac detailov

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
  • Štítok s možnosťou popisovania laserom poskytuje menovkám mimoriadnu odolnosť voči automobilovým chemikáliám a opotrebovaniu
  • Vynikajúca priľnavosť na LSE plasty a na štruktúrované povrchy natreté práškovými farbami. Odolné voči chemickým látkam používaným v motorovom priestore v automobilovom priemysle
  • Typické použitia 3M výkonných štítkov zahŕňajú sledovanie čiarových kódov, vyhľadávanie a sledovanie, tepelné prenosové štítky, variabilnú informačnú tlač (VIP), značkové štítky a štítky s pokynmi, výstražné štítky, odolné nálepky, ochranu povrchov a maskovanie, povrchové laminovanie, ochranu pred UV žiarením, označenie nedovolenej manipulácie, zničiteľné štítky, plombovacie pásky, znižovanie podvodov, laminovanie, spájanie a digitálnu okennú grafiku

Pozostáva z dvoch vrstiev, pričom horná vrstva sa odstráni pomocou lasera, čím na štítku vznikne obrázok. Umožňuje rýchlu prípravu štítkov, keď laser môže v tom istom kroku vyrezať štítok požadovaného tvaru a rozmerov. Taktiež je vhodný na prípravu prototypov v menších várkach.

Dvojitá akrylová predná vrstva umožňuje leptanie laserom. Vynikajúca teplotná a chemická tolerancia a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Lepidlo s priľnavosťou na viacero druhov substrátov vrátane povrchov nízkoenergetických plastov. Krehká predná vrstva sa môže na niektorých substrátoch zničiť. Uznáva UL a prijíma CSA.

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M