1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Tesniace pásky
 5. 3M™ Tmelová páska na spoje, 7/8 in x 30 ft, PN08476

3M™ Tmelová páska na spoje, 7/8 in x 30 ft, PN08476

 • Číslo dielu 08476
 • Číslo produktu 3M 08476
 • 3M ID 7000028970
 • UPC 00051135084762

Umožňuje rýchlo a účinne duplikovať vzhľad a funkciu továrenských tmelov

Dá sa okamžite pretierať, čo v porovnaní z tekutými tmelmi šetrí čas

Páska s gumovým podkladom odoláva aj tvrdým podmienkam, čím znižuje nutnosť opráv

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 202KB)

Detaily

Zvýraznenie
 • Umožňuje rýchlo a účinne duplikovať vzhľad a funkciu továrenských tmelov
 • Dá sa okamžite pretierať, čo v porovnaní z tekutými tmelmi šetrí čas
 • Páska s gumovým podkladom odoláva aj tvrdým podmienkam, čím znižuje nutnosť opráv
 • Lepidlo aktivované rozpúšťadlami robí pásku vhodnou pre použitie s nátermi na báze rozpúšťadiel

3M™ špárovaciu tmelovú pásku sme navrhli pre profesionálnych karosárov, aby mohli jednoducho duplikovať továrenský vzhľad a funkciu tmelov, ktoré sú typické pre dverové stĺpiky a žliabky v kufroch áut. Táto 20 mm hrubá páska s gumovým podkladom je veľmi odolná a na rozdiel od tekutých tmelov nevyžaduje čas na vytvarovanie a schnutie. Stačí aplikovať a natrieť - lepidlo sa aktivuje rozpúšťadlom v náterovom systéme a vytvorí trvalé spojenie.

Továrenský vzhľad a funkčnosť Naša 3M™ Páska na tesnenie špár vyvinutá pre použitie s náterovými systémami na báze rozpúšťadiel je rýchlou a jednoduchou alternatívou tekutých tmelov. Bez nutnosti roztierania, tvarovania alebo schnutia táto páska na báze gumy duplikuje vzhľad a funkciu továrensky inštalovaných tmelov v miestach švov a špár, ako sú lemované príruby dverí, dverové stĺpiky a žliabky v kufri. Páska je poddajná a prispôsobivá, takže ľahko vyplní požadovaný priestor; karosárski technici špárovaciu pásku jednoducho nainštalujú na primer a priamo na ňu aplikujú horný náter. Rozpúšťadlo (napr. riedidlo) v náterovom systéme pomáha aktivovať lepidlo pre trvalý spoj - páska vyzerá a správa sa presne ako originálne továrenské tesnenie. Kúzlo 3M™ Pásky na tesnenie špár 3M aplikuje čistú vedu pre uľahčenie života - a zvýšenie zisku - profesionálnych karosárov. Navrhli sme ju špeciálne tak, aby vizuálne vytvorila vzhľad bežných automobilových tmelov a navyše sme jej pridali jednoduchú aplikáciu a prispôsobivosť kvalitnej pásky. Vytvorený trvalý spoj je vhodný pre aplikáciu striekacích systémov na báze rozpúšťadiel, čo vytvára rýchlu a cenovo-výhodnú alternatívu tekutým striekaným tmelom.

Typical Properties

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková dĺžka (metricky) 9.1 Meter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 0.9 milimeter
Celková šírka (metricky) 22 milimeter
Doba nanesenia farby 0 Minúta
Doba skladovania v mesiacoch (od dátumu výroby) 12
Farba produktu Šedá
Konzistencia Páska
Manipulačný čas Čas nula
Množstvo v balení 12 Rolls per Case
Podkladový materiál (nosič) Elastometrická fólia
Použitie Tesnenie, Utesňovanie spojov
Typ lepidla Pevná páska
Typ nádoby Rolka
Značky 3M™