1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Tesniace pásky
 5. 3M™ Tmelová páska na spoje, 7/8 in x 30 ft, PN08476

3M™ Tmelová páska na spoje, 7/8 in x 30 ft, PN08476

 • Číslo dielu 08476
 • Číslo produktu 3M 08476
 • 3M ID 7000028970
 • UPC 50051135084767,00051135084762

Umožňuje rýchlo a účinne duplikovať vzhľad a funkciu továrenských tmelov

Dá sa okamžite pretierať, čo v porovnaní z tekutými tmelmi šetrí čas

Páska s gumovým podkladom odoláva aj tvrdým podmienkam, čím znižuje nutnosť opráv

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 202KB)

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Umožňuje rýchlo a účinne duplikovať vzhľad a funkciu továrenských tmelov
 • Dá sa okamžite pretierať, čo v porovnaní z tekutými tmelmi šetrí čas
 • Páska s gumovým podkladom odoláva aj tvrdým podmienkam, čím znižuje nutnosť opráv
 • Lepidlo aktivované rozpúšťadlami robí pásku vhodnou pre použitie s nátermi na báze rozpúšťadiel

3M™ špárovaciu tmelovú pásku sme navrhli pre profesionálnych karosárov, aby mohli jednoducho duplikovať továrenský vzhľad a funkciu tmelov, ktoré sú typické pre dverové stĺpiky a žliabky v kufroch áut. Táto 20 mm hrubá páska s gumovým podkladom je veľmi odolná a na rozdiel od tekutých tmelov nevyžaduje čas na vytvarovanie a schnutie. Stačí aplikovať a natrieť - lepidlo sa aktivuje rozpúšťadlom v náterovom systéme a vytvorí trvalé spojenie.

Továrenský vzhľad a funkčnosť Naša 3M™ Páska na tesnenie špár vyvinutá pre použitie s náterovými systémami na báze rozpúšťadiel je rýchlou a jednoduchou alternatívou tekutých tmelov. Bez nutnosti roztierania, tvarovania alebo schnutia táto páska na báze gumy duplikuje vzhľad a funkciu továrensky inštalovaných tmelov v miestach švov a špár, ako sú lemované príruby dverí, dverové stĺpiky a žliabky v kufri. Páska je poddajná a prispôsobivá, takže ľahko vyplní požadovaný priestor; karosárski technici špárovaciu pásku jednoducho nainštalujú na primer a priamo na ňu aplikujú horný náter. Rozpúšťadlo (napr. riedidlo) v náterovom systéme pomáha aktivovať lepidlo pre trvalý spoj - páska vyzerá a správa sa presne ako originálne továrenské tesnenie. Kúzlo 3M™ Pásky na tesnenie špár 3M aplikuje čistú vedu pre uľahčenie života - a zvýšenie zisku - profesionálnych karosárov. Navrhli sme ju špeciálne tak, aby vizuálne vytvorila vzhľad bežných automobilových tmelov a navyše sme jej pridali jednoduchú aplikáciu a prispôsobivosť kvalitnej pásky. Vytvorený trvalý spoj je vhodný pre aplikáciu striekacích systémov na báze rozpúšťadiel, čo vytvára rýchlu a cenovo-výhodnú alternatívu tekutým striekaným tmelom.

Zdroje

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M