3M™ Polyimidová fóliová páska 5413

  • 3M ID 7000028910
  • UPC 00021200735462

Poskytuje vynikajúce povrchové uvoľnenie a zostáva rozmerovo stabilná pri vysokých teplotách – predchádza potrebe opakovania práce.

Spomalenie horenia, chemická odolnosť a odolnosť proti žiareniu chráni povrchy a pomáha znížiť náklady na výmenu.

Polyetylénová páska namiesto lepenky

Zobraziť viac detailov
Často prezerané zdroje
Technický list (PDF, 116KB)

Detaily

Zvýraznenie
  • Poskytuje vynikajúce povrchové uvoľnenie a zostáva rozmerovo stabilná pri vysokých teplotách – predchádza potrebe opakovania práce
  • Spomalenie horenia, chemická odolnosť a odolnosť proti žiareniu chráni povrchy a pomáha znížiť náklady na výmenu
  • Polyetylénová páska namiesto lepenky
  • Schopnosť silikónového lepidla odolávať vysokým teplotám znižuje prenos lepidla, čo eliminuje čistenie

3M™ Polyimidová fóliová páska 5413 sa vyrába s DuPont™ Kapton® polyimidovou fóliovou páskou a silikónovým lepidlom. Táto jantárovo sfarbená páska je 2,7 mil hrubá a môže sa použiť na PCB krytie spájkovania a iné vysokoteplotné aplikácie v teplotnom rozsahu od -73 °C do 260 °C.

Používajte 3M™ Pásku s polyimidovou fóliou 5413 na maskovanie spájky plošných spojov a iné vysokoteplotné aplikácie v rozsahu od –73 °C do 260 °C. Táto páska jantárovej farby s hrúbkou 0.07 mm je vyrobená z polyimidovej fólie a silikónového lepidla. Navyše je vybavená jadrom z polyetylénu namiesto lepenky. Schopnosť silikónového lepidla odolávať vysokým teplotám znižuje prenos lepidla, čo pomáha eliminovať čistenie a umožňuje udržiavať vysokú produktivitu. Polyimidová fólia sa vyznačuje vynikajúcim uvoľňovaním, pretože nemäkne a zostáva rozmerovo stála pri vysokých teplotách – nevyžaduje opätovné spracovanie. Povrchy sú chránené vďaka tejto páske spomaľujúcej horenie, vyznačujúcej sa chemickou a radiačnou odolnosťou, čo znižuje náklady na výmenu.

Špecifikácie

Zdroje