1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Brúsivá
 4. Brúsne kotúče
 5. Zahladzovacie a dokončovacie kotúče
 6. 3M™ Scotch-Brite™ Odihlovací Kotúč, 152 mm × 25 mm × 25 mm, 9S FIN

3M™ Scotch-Brite™ Odihlovací Kotúč, 152 mm × 25 mm × 25 mm, 9S FIN

 • 3M ID 7000028488
 • UPC 00048011187624,50048011187629

Kotúč s tvrdou hustotou efektívne odstraňuje ostriny bez toho, aby spôsobil podbrúsenie obrobku

Navíjaná konštrukcia udržiava hladký beh kotúča a prispieva ku konzistentným výsledkom

Netkaný materiál Scotch-Brite™ sa nezanáša a neustále poskytuje čerstvé brúsivo a konzistentne uberá

Zobraziť viac detailov

Špecifikácie

Detaily

Zvýraznenie
 • Kotúč s tvrdou hustotou efektívne odstraňuje ostriny bez toho, aby spôsobil podbrúsenie obrobku
 • Navíjaná konštrukcia udržiava hladký beh kotúča a prispieva ku konzistentným výsledkom
 • Netkaný materiál Scotch-Brite™ sa nezanáša a neustále poskytuje čerstvé brúsivo a konzistentne uberá
 • Výsledná povrchová úprava bez nutnosti ďalších krokov
 • Minimalizuje hromadenie tepla, čím zmierňuje riziko zmeny farby a deformácie podkladov citlivých na teplo

Ak potrebujete agresívny kotúč na odstraňovanie ostrín a rôzne povrchy, tento kotúč s karbidom kremíka je dobrá voľba. Vhodný na ľahké až stredné odstraňovanie ostrín z hrán uhlíkových a nehrdzavejúcich ocelí, titánu, mäkkých kovov, kompozitov, plastov a skla.

Odolné a konzistentné Zavinutá, netkaná konštrukcia odihlovacieho kotúča Scotch-Brite™ umožňuje, aby prebiehal hladko a poskytoval konzistentný abrazívny účinok na rovinných alebo nepravidelných povrchoch po celý čas životnosti výrobku. Jeho tvrdosť a odolnosť umožňuje využitie kotúča na odihlovanie razených alebo laserom rezaných dielov, čistenie alebo finálnu úpravu po brúsení pásiem, a znižuje vytváranie drážok v základnom materiáli. V závislosti od požiadaviek aplikácie môže finálna úprava, ktorú za sebou kotúč zanechá, umožniť operátorovi preskočiť konečné kroky finišovania. Extra ostrý karbid kremíka Odihlovací kotúč Scotch-Brite™ obsahuje brúsne zrná z karbidu kremíka. Karbid kremíka je syntetický minerál, ktorý je veľmi ostrý a bežne sa používa na nízkotlakové aplikácie, ako je príprava náteru a finišovanie. Pretože sa karbid kremíka láme rýchlejšie než oxid hlinitý, vytvára jemnejšiu povrchovú úpravu. Výhoda Scotch-Brite™ Priemyselné brúsivá Scotch-Brite™ sú unikátne výrobky na úpravu povrchov s brúsivom nachádzajúcim sa v matrici z netkanej nylonovej textílie alebo zo syntetických vlákien. Kombinácia brúsiva a vlákien vytvára brúsny systém, ktorý prináša konzistentné výsledky po celý čas prevádzkovej životnosti výrobku. Otvorená štruktúra materiálu sa pri prevádzke nezahrieva a odoláva zanášaniu, čo udržiava vysoký výkon brúsnych minerálov obmedzením zanášania brúsnych vlákien. Vlákna v sieti sa neustále lámu a tým napomáhajú odhaleniu ďalšej vrstvy čerstvého minerálu, výsledkom je potom výnimočná konzistencia, vysoký výkon brúsenia a extrémne dlhá servisná životnosť. Produkty Scotch-Brite môžu zvýšiť produktivitu a zároveň znížiť potrebu čistiacich chemických prípravkov a drôtených kief. Od estetického finišovania cez zahladenie po zváranie až po odihlovanie a ďalšie činnosti fungujú brúsivá Scotch-Brite rýchlo a podávajú konzistentné výsledky, krok za krokom.

Súvisiace produkty

Celkový priemer (metricky) 152 milimeter
Maximálna rýchlosť 6 000 rpm
Minerál Karbid kremíka
Použitie Čistenie
Priemer stredového otvoru (metrické jednotky) 25,4 milimeter
Produktová Kategória Koleso
Typ pripojenia Stredový otvor
Značky Scotch-Brite™
zrnitosť Jemné
Šírka tváre (metrické jednotky) 25 milimeter

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M