1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Brúsivá
 4. Brúsne kotúče
 5. Zahladzovacie a dokončovacie kotúče
 6. 3M™ Scotch-Brite™ Roloc™ Lisovaný Kotúč XL-UR 75 mm × NH, 8A CRS

3M™ Scotch-Brite™ Roloc™ Lisovaný Kotúč XL-UR 75 mm × NH, 8A CRS

3M ID 7000028470UPC 00048011171951
 • Nezanecháva zvyšky spojiva na obrobku
 • Minimalizuje zahrievanie
 • Dobrá prispôsobivosť
 • Jednoduché pripojenie
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Špecifikácie
Celkový priemer (metricky)
76,2 milimeter
Maximálna rýchlosť
15100 rpm
Minerál
Oxid hlinitý
Odvetvia
Námorné produkty, Spracovanie kovov
Pododvetvia
Builders Hardware, Medical Instruments, Kovovýroba, Metal Implants, Plumbing Fixtures, Turbine Engines
Produktová Kategória
Koleso
Typ formy
Lisovaný Roloc™
Typ pripojenia
TR
zrnitosť
Hrubý
Podrobnosti o produkte
 • Nezanecháva zvyšky spojiva na obrobku
 • Minimalizuje zahrievanie
 • Dobrá prispôsobivosť
 • Jednoduché pripojenie
 • 3M™ Roloc™ upínací systém ponúka rýchlu a jednoduchú výmenu disku pri viacstupňových dokončovacích procesoch

Náš lisovaný kotúč XL-RL vyrobený stlačením materiálu z netkaných vlákien a rovnomerným rozdelením zŕn zaisťuje konzistentné, profesionálne výsledky na leštenie zvarov, odstraňovanie ostrín z obrobkov alebo zjednocovanie a dokončovanie rôznych kovov, umelých hmôt a kompozitov. Vybrali sme materiál EXL s vyššími hustotami, ktorý je extrémne pevný, poskytuje agresívnu brúsnu silu na efektívne odstraňovanie ostrín z hrán a rohov bez poškodenia obrobku. Nižšie hustoty sú jemné a prispôsobivé a pracujú dobre pri konečných úpravách tvarovaných povrchov. Tento kotúč je tiež opatrený rýchloupínacím systémom 3M™ Roloc™ na rýchlu a jednoduchú výmenu kotúčov. Kotúče Roloc™ umožňujú využiť tak hranu, ako aj povrch kotúča. Dostupné hrubosti: Jemná, stredná a hrubá. Naše rýchloupínacie kotúče 3M™ Roloc™ sú menšie kotúče, ktoré sú navrhnuté na jednoduché a rýchle upevnenie na podložku pod kotúč Roloc™ (predávaná samostatne), takže môžete pohodlne vymeniť kotúče na prispôsobenie sa rôznym aplikáciám alebo viacstupňovým dokončovacím procesom. Systém Roloc™ zaisťuje pevné pripojenie aj na použitie pri vysokom zaťažení. Široký výber dostupných kotúčov 3M Roloc™ umožňuje prechod z jednej aplikácie na ďalšiu za pár sekúnd. Vyvinuli sme výrobky na úpravu povrchov Scotch-Brite™ s brúsivom nachádzajúcim sa v matrici z netkanej nylonovej textílie alebo zo syntetických vlákien. Kombinácia brúsiva a vlákien vytvára brúsny systém, ktorý prináša konzistentné výsledky po celý čas prevádzkovej životnosti výrobku. Otvorená štruktúra materiálu sa pri prevádzke nezahrieva, znižuje riziko zmeny farby a deformácie. Vlákna sú odolné proti zaťaženiu a udržiavajú vysoký výkon brúsnych minerálov obmedzením zanášania brúsnych vlákien, čo takisto predlžuje životnosť kotúča.

Zlisovaná netkaná textília zaisťuje rovnomerné rozloženie zŕn a teda aj konzistentné výsledky. Materiál EXL je výnimočne tvrdý s agresívnym účinkom, na efektívne odstraňovanie ostrín z hrany a rohov bez poškodenia dielu.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.