1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Náradie a vybavenie
 4. Držiaky a podložky
 5. 3M™ Finesse-It™ Roloc™ Podložka, 32 mm, PN13442

3M™ Finesse-It™ Roloc™ Podložka, 32 mm, PN13442

Číslo dielu 134423M ID 7000028224UPC 00051144134427
 • Rýchle uchytenie 3M™ Stikit™ brúsneho disku na orbitálnych brúskach
 • Menší priemer je ideálny na odstránenie malých defektov aj pre ťažko dostupné miesta
 • Pena strednej hustoty s čiernym gumovým lícom efektívne odstraňuje chyby laku
 • Rýchloupínací systém 3M™ Roloc™ umožňuje rýchlu výmenu disku pri viacstupňových dokončovacích procesoch
 Viac
Zobraziť všetky podrobnosti
Špecifikácie
Celková dĺžka (metricky)
16,19 cm
Celková hrúbka
7,87 milimeter
Celková šírka (metricky)
16,21 cm
Celkový priemer (metricky)
31,75 milimeter
Farba prednej časti
Čierna
Funkcia, typ pripojenia
Adhesive Back
Hmotnosť
612,35 g
Hustota
Stredná hodnota
Maximálna rýchlosť
6000 Metre za sekundu
Odvetvia
AOEM, Príprava laku
Typ
Pravidelné
Typ formy
Roloc™
Typ produktu
Unášací kotúč
Veľkosť závitu
Roloc™ TR
Podrobnosti o produkte
 • Rýchle uchytenie 3M™ Stikit™ brúsneho disku na orbitálnych brúskach
 • Menší priemer je ideálny na odstránenie malých defektov aj pre ťažko dostupné miesta
 • Pena strednej hustoty s čiernym gumovým lícom efektívne odstraňuje chyby laku
 • Rýchloupínací systém 3M™ Roloc™ umožňuje rýchlu výmenu disku pri viacstupňových dokončovacích procesoch
 • Brúsne disky sa predávajú samostatne

3M™ Finesse-it™ Podložka Roloc™ je vyrobená s prispôsobivým penovým podkladom. Veľkosť podložky je ideálna na prístup na malé a ťažko dosiahnuteľné plochy. Takisto ponúka pohodlie rýchloupínacieho systému 3M™ Roloc™ v kombinácii s brúsnymi diskami 3M™ Stikit™.

Toto príslušenstvo je možné použiť, keď sa preferuje brúsny nástroj pred ručným brúsením. Naše brúsne podložky 3M™ Roloc™ je možné použiť s diskovou podložkou Roloc™ alebo nástrojmi, ktorými je vybavený upevňovací systém Roloc™. Gumová čelná stena je navrhnutá tak, aby držala disky 3M™ Stikit™ bezpečne na svojom mieste počas používania a zaisťuje aj rýchle a jednoduché vybratie disku. Brúsne disky sa predávajú samostatne. Naše 3M™ Roloc™ TR rýchlovýmenné disky majú plastové závitové tlačidlo alebo skrutku, navrhnuté na rýchle a jednoduché pripevnenie produktom Roloc™ TR (predáva sa samostatne) tak, aby mohli operátori pohodlne meniť disky jednoduchým krúživým pohybom (twist-off). Systém Roloc™ TR umožňuje bezpečné pripojenie a veľké množstvo dostupných brúsnych diskov Roloc™ umožňuje prechod z jednej aplikácie do druhej v niekoľkých sekundách. Každé tlačidlo pripevnenia TR je aj farebne odlíšené, čo uľahčuje výber stupňa potrebného na rôzne aplikácie. Naše produkty 3M™ Finesse-it™ – to je rad špeciálne navrhnutých brúsiv, zmesí, leštidiel a leštiacich vankúšikov, na použitie na OEM a vypaľovaných opravných náteroch na odstránenie chýb, škrabancov od brúsenia alebo stôp po leštení na rôznych povrchoch opatrených náterom. Produkty Finesse-it™ sú neoddeliteľnou súčasťou nášho leštiaceho systému odporúčaného firmou 3M na opravy povrchových chýb na vyčistenie náterov, lakovaného dreva, pevných povrchov, gélových povlakov, práškových nástrekov, priemyselných náterov, akrylu a skla.

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.