1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Brúsivá
 4. Brúsne kotúče
 5. Vláknité brúsne kotúče
 6. 3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 987C, Oranžový, 125 mm x 22 mm, 80+

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 987C, Oranžový, 125 mm x 22 mm, 80+

 • 3M ID 7000028200
 • UPC 00051141276502

Precízne tvarované zrno 3M™ poskytuje vďaka svojej samoostriacej schopnosti efektívnejší rez pri nižšom prítlaku.

Životnosť disku je výrazne dlhšia - obrúsite väčšie množstvo dielov pri menšom počte výmen disku.

Brúsenie zvarov, vybrusovanie úkosov, rez materiálu.

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Precízne tvarované zrno 3M™ poskytuje vďaka svojej samoostriacej schopnosti efektívnejší rez pri nižšom prítlaku
 • Životnosť disku je výrazne dlhšia - obrúsite väčšie množstvo dielov pri menšom počte výmen disku
 • Brúsenie zvarov, vybrusovanie úkosov, rez materiálu
 • Brúsna prísada nachádzajúca sa na kotúči minimalizuje teplotu pri brúsení zliatin citlivých na teplo 

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 987C je vyrobený pomocou revolučnej technológie precízne tvarovaného zrna 3M™, ktorá zaručuje optimálne štiepenie brúsneho minerálu, chladný brus a maximálnu životnosť disku. Vďaka chladiacej vrstve je vhodný na nerezovu oceľ.

Fíbrový disk 3M™ Cubitron™ II 987C je vhodný na použitie na takmer všetkých kovoch a vyniká pri brúsení nehrdzavejúcej ocele a ďalších zliatin na báze niklu. Je ideálny na odstraňovanie zvarov, zrážanie hrán, odstraňovanie okovín, nerovností, chýb obrobkov a na ďalšie práce. Pretože brúsivo 3M s precízne tvarovanými zrnami podáva veľmi vysoký brúsny výkon s menším prítlakom, používatelia môžu dokončiť náročné úlohy rýchlejšie a s menšou únavou. Brúsna prísada nachádzajúca sa na kotúči z neho vytvára vynikajúci výrobok pre všetky typy kovov – pomáha udržiavať kotúč chladnejší pri práci na nehrdzavejúcej oceli a na materiáloch citlivých na teplo, ako sú zliatiny niklu a titán, čím obmedzuje zmenu farby kovu/oxidáciu a znižuje šancu na vznik trhlín spôsobených teplom. Okrem toho, pretože brúsivo samo zostáva chladnejšie a ostrejšie, naše kotúče 3M s precízne tvarovanými zrnami vydržia podstatne dlhšie než kotúče s bežnými keramickými zrnami a takisto prinášajú nižšie náklady na brúsenie a menší počet výmen kotúčov. Naše výrobky 3M™ Cubitron™ II zvýšili latku pre vysokovýkonné brúsivá. Precízne tvarované zrná 3M pracujú a vydržia dlhšie než bežné keramické priemyselné brúsivá a vyžadujú pri brúsení menšiu silu z hľadiska dosiahnutia vynikajúcich výsledkov. Výsledkom je to, že používatelia môžu s jedným kotúčom brúsiť rýchlejšie a dokončia viac obrobkov, a to pri menej namáhavej práci. Pri vytváraní precízne tvarovaných zŕn 3M začali naši inžinieri pracovať s keramickými brúsnymi zrnami 3M™ a použili patentovanú technológiu, aby vytvorili zrná trojuholníkového tvaru, ktoré budú na podložke elektrostaticky orientované tak, aby vytvárali ostré vrcholy maximalizujúce potenciál brúsenia. Tieto vrcholy prechádzajú kovom čisto, bez drážkovania alebo vyrývania ako bežné brúsivá, a neustále dochádza k ich samovoľnému brúseniu, pretože sa odlamujú ich špičky. Tak dochádza k superrýchlemu brúseniu a k menšiemu zahrievaniu v dôsledku trenia, čo obmedzuje vznik únavových trhlín v dôsledku vysokých teplôt a zmeny sfarbenia. Precízne tvarované zrná 3M sa aj rovnomerne opotrebovávajú a brúsivo samo zostáva chladnejšie a ostrejšie, a preto výrobky 3M™ Cubitron II vydržia podstatne dlhšie než bežné keramické brúsivá, čo zaručuje dlhodobý vysoký výkon pri pracovných aplikáciách. Fíbrové kotúče sú kotúče na veľmi náročné práce, ideálne na odstraňovanie zvarov, brúsenie a zdrsnenie veľkých a malých plôch kovových povrchov. Tieto kotúče majú pevný a tuhý podklad vyrobený z vulkanizovaných vlákien, ktoré sú odolné proti opotrebovaniu a môžu zvládať náročné brúsenie.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celkový priemer (metricky) 125 milimeter
Druh brúsenia Suché
Druh plášťa Zatvorená štruktúra
Konfigurácia otvorov 492EQ
Maximálna rýchlosť 12000 rpm
Minerál Presne tvarovaná keramika
Odvetvia Spracovanie kovov
Podkladový materiál Vlákno
Pododvetvia Konštrukčná oceľ, Kovovýroba, Nábytok, Plech, Priemyselné, Priemyselné stroje a zariadenia, Priemyselné zariadenia, Ships, Spracovanie potravín, Stavba lodí a člnov, Stavebná a konštrukčná oceľ, Stroje a zariadenia na všeobecné účely, Turbínové motory, Špeciálne vozidlo, Železnice
Použitie Brúsenie
Priemer stredového otvoru (metrické jednotky) 22 milimeter
Typ pripojenia So štrbinou
Značky Cubitron™
Zrno 80+