1. Slovensko
 2. Všetky výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Tesniace pásky
 5. 3M Extrémne tesniaca páska 4412N, číra, 50mm x 16,4m

3M Extrémne tesniaca páska 4412N, číra, 50mm x 16,4m

 • Číslo dielu 4412N50
 • Číslo produktu 3M 4412N50
 • 3M ID 7000021302
 • UPC 00051111922781

Má veľmi dobrú odolnosť voči celej rade bežných priemyselných rozpúšťadiel a vysokým teplotám.

Lepidlo s okamžitou lepivosťou pri dotyku bez nutnosti schnutie, vytekanie alebo nutnosti čistenia.

Farebne neutrálna 2 mm prispôsobivá páska, ktorá dokáže účinne utesniť obrysy, hrany švov a hlavičky nitov a skrutiek.

Zobraziť viac detailov
Celková šírka (metricky) 508 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 2 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Ionomér
Farba produktu Priesvitné
Typ lepidla Akryl

SPOJTE SA S NAMI!

Poďme spolupracovať! Produkty 3M sa neustále vyvíjajú, aby lepšie uspokojovali potreby zákazníkov. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre Váš projekt alebo máte ďalšie otázky týkajúce sa riešení 3M.
Zavolajte nám +421 2/491 052 11

Detaily

Zvýraznenie
 • Má veľmi dobrú odolnosť voči celej rade bežných priemyselných rozpúšťadiel a vysokým teplotám
 • Lepidlo s okamžitou lepivosťou pri dotyku bez nutnosti schnutie, vytekanie alebo nutnosti čistenia
 • Farebne neutrálna 2 mm prispôsobivá páska, ktorá dokáže účinne utesniť obrysy, hrany švov a hlavičky nitov a skrutiek
 • Odolný ionomerový nosič je odolný voči UV žiareniu a chemikáliám
 • Na podlepenie je možné naniesť náter, je priehľadná
 • Holds securely through sun, rain, snow, temperature extremes and abrasion
 • Achieve professional sealing results even when used outdoors

Extrémne tesniaca páska 3M ™ 4412N je farebne neutrálna 2,0 mm hrubá, vysoko prispôsobivá jednostranná akrylátová páska s vysoko účinným ionomerovým nosičom. Je špeciálne určená pre utesnenie existujúcich spojov, švov a priechodov, ktoré sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu, vysokým teplotám a vysokej vlhkosti.

Extrémne tesniaca páska 3M ™ 4412N je ideálnym riešením pre utesnenie strešnej krytiny a strešných mechanických upevňovacích prvkov pri úžitkových vozidlách bez nutnosti použitia veľkého množstva tekutých tmelov. Táto páska má vysokú lepivosť a spĺňa požiadavky celej rady náročných tesniacich aplikácií. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o jednostrannú pásku, vykonáva sa utesnenie bežne prelepením existujúceho spoja alebo priechodu na rozdiel od tesnenie medzi povrchmi, ktoré sa bežne vykonáva pomocou obojstrannej pásky, mechanického tesnenia alebo tekutého tmelu / lepidla. Akrylátové lepidlo použité v tomto výrobku je vyrobené na rovnakej technologickej platforme ako pásky 3M ™ VHB ™. Táto samolepiaca páska ponúka výnimočnú účinnosť pre náročné tesniace aplikácie. Nosič z ionomerové fólie je veľmi pevný a zároveň pružný a odolný voči oderu. Vďaka svojej prispôsobivosti dokáže účinne utesniť obrysy, hrany švov a hlavičky nitov a skrutiek. Husté akrylátové lepidlo je veľmi mäkké a má vynikajúce tesniace vlastnosti a zároveň dobrú odolnosť voči vonkajším podmienkam. Bola navrhnutá tak, aby dobre priľnuli k ionomerové fóliu, takže pre vytvorenie silného utesnenie možno použiť prekrývajúce sa vrstvy tejto pásky. Táto páska vytvára spoľahlivý vodotesný spoj a lepí sa pri dotyku na celú radu materiálov bez schnutia, vytekanie alebo nutnosti čistenia. Dokáže sa prispôsobiť obrysom, hranám, švom a hlavičkám nitov a skrutiek. Silne tesniacu pásku 3M možno natrieť rovnakou farbou, ako majú susedné povrchy, a páska drží na svojom mieste pevne aj v prípade, že je vystavená slnečnému svitu, dažďu, snehu a extrémnym teplotám.

Typical Properties

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.


Podobné produkty

Celková šírka (metricky) 508 milimeter
Celková hrúbka pásky bez krycej vrstvy (metrické jednotky) 2 milimeter
Podkladový materiál (nosič) Ionomér
Farba produktu Priesvitné
Typ lepidla Akryl