3M™ Comply ™ Bowie-Dick Plus Testovací balíček s protokolom skorého varovania 00135LF

 • 3M ID 7000002930
 • UPC 30707387584130

Skoré varovanie na základe Comply Bowie-Dick Plus Test Pack umožní naplánovanú údržbu sterilizátora a pomáha predísť neočakávaným poruchám.

Dobre čitateľný testovacie protokol jasne detekuje chyby a môže sa uložiť do dokumentácie.

Ekvivalentné testovaciemu balíčku Bowie-Dick Towel Pack citovanému v požiadavkách AAMI.

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Skoré varovanie na základe Comply Bowie-Dick Plus Test Pack umožní naplánovanú údržbu sterilizátora a pomáha predísť neočakávaným poruchám
 • Dobre čitateľný testovacie protokol jasne detekuje chyby a môže sa uložiť do dokumentácie
 • Ekvivalentné testovaciemu balíčku Bowie-Dick Towel Pack citovanému v požiadavkách AAMI
 • Bezolovnaté složenie: Odstraňuje obavy súvisiace s dodržiavaním predpisov - likvidujte s bežným odpadom, ktorý nie je nebezpečný

Kontrola zariadenia / prístroja, ktorá je určená na každodenné monitorovanie výkonu vákuových parných sterilizátorov pri teplotách sterilizačného cyklu 132 ° C-134 ° C (270F - 273F). # 00135LF vydáva upozornenie skorého varovania, ktoré detekuje potenciálne problémy ešte pred tým, než sa objavia na testovacom výkaze.

Kontrola zariadenia / prístroja, ktorá je určená na monitorovanie výkonu vákuových parných sterilizátorov pri teplotách sterilizačného cyklu 132 ° C-134 ° C (270F - 273F). # 00135LF je určené na každodenné monitorovanie výkonu vákuových parných sterilizátorov pri teplotách 132 ° C-134 ° C (270F - 273F). Testovacie balíčky reprodukovateľne detekujú zvyškový vzduch v sterilizačnej komore, čo je spôsobené netesnosťami, chybami v odssávání vzduchu z komory a nedostatočným vákuom - každá z týchto vád môže narušiť sterilitu. # 00135LF vydá upozornenie včasného varovania, ktoré detekuje potenciálne problémy ešte pred tým, než sa objavia na testovacom protokole. Vyhovuje požiadavkám ANSI / AAMI / ISO 11140-5: 2007 Trieda 2.

Špecifikácie

Spojte sa s nami. Sme tu pre vás, aby sme pomohli.

Potrebujete pomoc pri hľadaní správneho produktu pre svoj projekt? Obráťte sa na nás, ak potrebujete radu týkajúcu sa produktov, technických parametrov alebo použitia, prípadne chcete spolupracovať s technickým špecialistom spoločnosti 3M

Pošlite nám správu

Ďakujeme za váš záujem o spoločnosť 3M. S cieľom pomôcť nám efektívne a efektívne odpovedať na vaše otázky vás prosíme, aby ste poskytli niektoré kľúčové informácie vrátane vašich kontaktných údajov. Informácie, ktoré poskytnete, použije na odpoveď na vašu žiadosť e-mailom alebo telefonicky zástupca spoločnosti 3M alebo jeden z našich autorizovaných obchodných partnerov, s ktorými môžeme zdieľať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odoslať správu

Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť 3M

Dostali sme vašu správu a zaoberáme sa vaším dotazom
Jeden z našich zástupcov sa s vami skontaktuje telefonicky alebo e-mailom

An error occurred.